banner72

Muhteşem Yüzyıl 19.Bölüm Fragmanı - Video İzle !

Show Tv'nin tartışmalı dizisi 'Muhteşem Yüzyıl'da sular durulmuyor. İşte 19. bölümün Fragmanı:

Muhteşem Yüzyıl 19.Bölüm Fragmanı - Video İzle !

Show Tv'nin tartışmalı dizisi 'Muhteşem Yüzyıl'da sular durulmuyor.

'Muhteşem Yüzyıl'ın çarşamba akşamı yayınlanacak yeni bölümünde; Hatice Sultan'ın sarayında, Leo ile konuşmanın fırsatını bulan Hürrem, Leo'yu gitmesi için ikna etmeye çalışmaktadır. İkili salonda yalnız başlarına konuşurlarken, Victoria da saklandığı yerden onları izlemektedir.

Odasında gafil avlanan Nigar, Gülşah'ın başına geçirdiği çuvaldan kurtulmaya çalışmaktadır. Nigar çuvalın içinde nefes almak için çırpınırken odaya Mahidevran girer. Gülşah'ın kafasından çuvalı çıkarmasıyla Nigar karşısında Mahidevran'ı görür.

VİCTORİA AJANLIĞA DEVAM EDİYOR

Hürrem'den duyduklarıyla yıkılan Leo, kendini Süleyman ve Hürrem'den uzakta, sarayın bahçesine atar. Leo bahçede yaptığı Hürrem resimlerine bakarken, Victoria bahçeye gelir. Bir çalının arkasına saklanıp Leo'nun resimlerini görmeye çalışır.

Ahmed Paşa'nın isyanını durdurmak için Mısır'a doğru yola çıkmış olan İbrahim Paşa'ya, yolda, Mısır'daki Kadızade'den haber gelmiştir. Kadızade, İbrahim Paşa'nın Mısır'a varmasını beklemeden, Ahmed Paşa'ya müdahale etmiştir.

YENİÇERİ AYAKLANDI

İbrahim Paşa Kahire'ye vardığında, Süleyman da şehzadeleri ve Hürrem ile Edirne'de, av seyahatindedir. Payitahttaki bu boşluk, Yeniçeri Ocağı'nı harekete geçirir.

Süleyman'ın İstanbul dışında, avda olduğu bilgisi Yeniçeri Ocağına ulaşmıştır. Sefer beklentileri karşılanmayan ve Hatice Sultan'ın düğünü için yapılan harcamalardan son derece rahatsız olan Yeniçeri Ocağı'nda, Mustafa Ağa, payitahttaki bu boşluktan yararlanarak isyan kazanını kaynatmaya başlar.

Süleyman ve İbrahim'in yokluğunu fırsat bilerek, Yeniçeri İsyanı, İmparatorluğun başkentinde önü alınamaz biçimde büyüyecek. Sefere çıkamayan yeniçeri ocağı isyan edip, şehri yağmalarken; Hatice Sultan ile evlenen Pargalı İbrahim ve Nigar Kalfa arasında sürpriz bir yakınlaşma yaşanacak.

Güncelleme Tarihi: 17 Mayıs 2011, 14:02
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73