banner72

Mümtaz Sinan Çaykur Genel Müdürü mü Olacak ?

Çaykur Genel Müdürlüğü için 4 ismin bildirildiği öğrenildi. Ekrem Yüce`nin istifa edip Sakarya`dan Milletvekili aday adayı olmasından sonra boşalan koltuğa kimin oturacağı merakla bekleniyor.

Mümtaz Sinan Çaykur Genel Müdürü mü Olacak ?
Yüce’den sonra vekaleten göreve gelen Süleyman Pınarbaş ile birlikte Eski Genel Müdürlerden Halil İbrahim Kalaycı, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan ve PTT Rize eski baş müdürü Ali Rıza Hanedar’dan birinin Çaykur Genel Müdürlüğü’ne getirilmesi bekleniyor.

- 2011 GENEL SEÇİM ANKETİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Haberkaradeniz.net'in Haberine göre; "Çaykur’un yeni genel müdürünün Haziran ayında yapılacak olan genel seçimden öncemi yoksa sonramı atanacağı merakla beklenirken 4 kişinin Genel Müdürlük için isminin geçtiği öğrenildi."

Bu isimlerin başında da Yüce’nin istifa etmesinden sonra vekaleten atanan Süleyman Pınarbaş ile birlikte Saadet Partisi döneminde kısa bir dönem Çaykur Genel Müdürlük görevini yapan Halil İbrahim Kalaycı, Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan ve Rize PTT Rize eski Başmüdürü olan Ali Rıza Hanedar’ın isminin geçtiği öğrenildi.

Uzun yıllar Çaykur Genel Müdürlüğü’nü yapan Ekrem Yüce’den sonra Pınarbaş, Kalaycı, Sinan ve Hanedar’ın isimlerinin verildiği ve bunlardan birinin Genel Müdürlükkoltuğuna oturması bekleniyor.
Güncelleme Tarihi: 10 Nisan 2011, 21:24
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73