banner72

Nusret Bayraktar Ardeşen’de

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar, Seçim Çalışmalarını Baba Ocağı Ardeşen’de Sürdürdü.

Nusret Bayraktar Ardeşen’de
Seçim Çalışmaları Kapsamında Partililer Aralıksız Şekilde Esnaf ve Vatandaş Ziyaretlerini Sürdürüyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar Ardeşen Sanayi Sitesi Esnafını Yerinde Ziyaret Ederek Sıkıntılarını Dinledi ve 12 Haziran Seçimlerinde Partisi ve Kendisi İçin Destek İstedi.

Bayraktar’ın Sanayi Sitesi Esnafını Ziyaretine Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, İl Genel Meclis Başkanı Hakan Gültekin, AK Parti Ardeşen İlçe Başkanı Avni Kâhya, Ardeşen Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Yerebakan, Çamlıhemşin Eski Belediye Başkanı Yaşar Metin Kesimal ve Partililer Eşlik Etti.Seçim Çalışmaları ve Vatandaşın İlgisi Hakkında Haber Ekibimize Açıklamalarda Bulunan Nusret Bayraktar, “Vatandaşlarımız Ziyaretlerimizden Son Derece Memnun, Hatta Bazı Esnaflarımız Bize Ziyaret Etmenize Gerek Bile Yoktu Şeklinde Sitemde Bulundular. Ama Biz Esnafımıza Nezaket Ziyaretlerinde Bulunuyoruz. Her Yerde Olduğu Gibi Vatandaşlarımıza Hayırlı İşler Diliyoruz. Yeni Dönemle İlgili Seçim Sezonudur. Seçim Sezonunda da Ziyaret Sezonudur. Bu Ziyareti Yapmak Zorundayız. Vatandaş Genelde Çok Memnun. Hatta Bazı Esnaflarımız Tarafından Bu Hükümetimizden Memnun Değiliz Şeklinde Farklı Bir Tepki İle Karşı Karşıya Kaldık. Neden Diye Sorduğumuzda ise, O Kadar İş Var ki Başımı Kaldırıp Sizinle Beraber Seçim Çalışmalarına Katılamıyorum. Gelen İşleri de Geri Çeviriyorum. Çalışan İnsanlara İşsizlik Diye Bir Şey Yok Diyor. Bu da Enteresan Bir Durumdu. Bende İş Vermek İstedim Kendisine, Şu İşimi Yaparmısın Diye. Mümkün Değil Yapamam dedi. Bu Bir Anlamda Çalışan İnsanlar İçin Ülkenin Geldiği Noktayı Gösteriyor. Ama Elbette İhtiyaç Sahibi İnsanlarımız da Vardır. Hem Bölge İçin, Hem Ardeşen İçin, Rize İçin ve Ülke İçin Yapılacak Çok Şey Var. Yarım Kalan İşlerimizi Devam Ettirme Noktasında ve Yeni Yapılacak İşlerin de Gelecek dönemde Yapılması Açısından Durmak Yok Yola Deva Diyerek, Durmak Yok Hizmete Devam Diyoruz. İnşallah Öyle Zannediyorum ki Rize’de Bugüne Kadar Edindiğimiz İzlenim Çerçevesinde 3 – 0 Kesin Olacak. Ama Bize 3 – 0 Yetmez. Özellikle Ardeşen Başta Olmak Üzere Mutlaka Rize Halkı, Başbakan Recep Tayip Erdoğan’a ve Milletvekili Arkadaşları Olan Bizlere Çok Ciddi Bir Destekle Hem Görev Yüklemeliler, Hem de Enerji Yüklemeliler. Yani Bize Ne Kadar Yüksek Bir Oy Desteği İle Ankara’ya Gitme İmkanı Sağlarsa, türkiye’ye Yapacak Olduğumuz Hizmetleri de, bölgeye Yapacak Olduğumuz Hizmetleri de Daha Güçlü, Daha Enerjili, Daha Huzurlu Bir Ortamda Çalışma Fırsatı Buluruz Diye Düşünüyorum. Siyasi görüş Gözetmeksizin Tüm Hemşerilerime Teşekkür Ediyorum.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2011, 17:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73