banner72

Nusret Bayraktar Çamlıhemşin'de !

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar,Seçim Çalışmalarını Çamlıhemşin merkez ve köylerinde Sürdürdü.

Nusret Bayraktar Çamlıhemşin'de !

Seçim Çalışmaları Kapsamında Ak Parti teşkilatı Aralıksız Şekilde Esnaf ve Vatandaş Ziyaretlerini Sürdürüyor.

Adalet ve Kalkınma Partisi İstanbul Milletvekili ve Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar, Seçim Çalışmalarını Çamlıhemşin merkez ve köylerinde Sürdürdü.

Bayraktar’ın Çamlıhemşin Ziyaretine İlbaşkan Yardımcıları Alibey Çelik ve Lutfullah Yılmaz, İl Genel Meclis üyesi Osman Haşimoğlu ve Yüksel Karaman, AK Parti Çamlıhemşin İlçe Başkanı Yusuf Arısoy Akparti ilçe yönetim kurulu üyeleri, Çamlıhemşin Eski Belediye Başkanı Yaşar Metin Kesimal ve Partililer Eşlik Etti.

Bayraktar ilk olarak Dikkaya Köyü halkı ile buluştu ,Ardından Çayırdüzü Köyü halkı ile yaptığı sohbetin ardından ilçe esnafını ziyaret etti.

Çamlıhemşin Esnafını Yerinde Ziyaret Ederek Sıkıntılarını Dinledi ve 12 Haziran Seçimlerinde Partisi ve Kendisi İçin Destek İstedi.Ardından Topluca Köyünü ziyaret eden Bayraktar Topluca halkının istek ve temennilerini aldıktan sonra televizyon programı için Ardeşene hareket etti.

Çamlıhemşin Esnafı ve halkından  desteğine teşekkür eden Nusret Bayraktar, “Vatandaşlarmızın bizi bu şekilde bağrına basması bizi dahada cesaretlendiriyor. İnşallah Rize genelinde halkımızın desteği ile üç sıfır yapacağız.Bu memleketten çıkan Bir dünya liderine Rize halkının tam destek vereceğine inanıyorum. Rize halkına biz güveniyoruz. ” İfadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 21 Mayıs 2011, 10:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73