banner72

Okumuşoğlu Veda Ediyor

Görev süresi dolan Rize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu, veda ziyaretlerini sürdürüyor.

Okumuşoğlu Veda Ediyor
Rize Üniversitesi rektörlük seçimleri sonrası Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından rektörlük görevine Prof. Dr. Arif Yılmaz`ın atanmasının ardından veda ziyaretlerine başlayan Prof. Dr. Okumuşoğlu, Pazar Meslek Yüksekokulu`nu ziyaret etti. 

Ziyarette görevlilerle vedalaşan Okumuşoğlu, Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Turan Yüksek`ten okulun son durumu hakkında bilgi aldı. 

Yüksekokul serasında incelemelerde bulunan Okumuşoğlu, ``Seranın Türkiye`de bir ilk olduğunu öğrendiğim zaman çok sevindim. Demek ki emeklerimiz boşa gitmedi. Böyle güzel bir haberden sonra buradan ayrılıyor olman beni çok memnun etti. Görev sürem boyunca Rize Üniversitesi`ne, birimlerine ve Rize`ye hizmet etmekten büyük mutluluk duydum`` dedi. 

Doç. Dr. Yüksek ise Prof. Dr. Okumuşoğlu`nun, okulun kuruluşu ve eğitim kadrosunun oluşmasında olağanüstü destekler verdiğini belirterek, kendisine teşekkür etti. 

Prof. Dr. Okumuşoğlu`nun, 17 Mayıs akşamı rektörlük görevini Prof. Dr. Arif Yılmaz`a devrederek, önceki görev yeri olan Ondokuz Mayıs Üniversitesine döneceği öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2011, 20:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73