banner72

On Dakika Evli Kalabildiler

Gelin, 'evet' dedikten sadece on dakika sonra boşanmak istediğini söyledi.

On Dakika Evli Kalabildiler

Fransa'da bir gelin, 'evet' dedikten sadece on dakika sonra boşanmak istediğini söyledi.

Loire Valley'deki nikahta her şey normal görünüyordu. Adları açıklanmayan gelin ve damat 'evet' dedi, yüzükler takıldı ve düğünü izleyen konuklar çifti konfeti yağmuruna tuttu.

Sadece on dakika sonra nikahın kıyıldığı belediye binasının merdivenlerinden inmekte olan çift o sırada tartışmaya başladı.

23 yaşındaki gelin öfkeyle döndü ve tekrar binaya girdi. Nikahlarını kıyan belediye başkan yardımcısı Frangois Lafourcade'den evliliklerini iptal etmesini istedi.

Geçen cumartesi yaşanan olayda davetliler ve çiftin aileleri şoke oldu.

Lafourcade, La Nouvelle Republique gazetesine yaptığı açıklamada, "Bir an her şey harika gidiyordu, herkes çok mutluydu. Gelin biraz tereddütle 'evet' dedi. Ama daha sonra onları karı koca ilan ettim. On dakika sonra gelin telaşla geri döndü ve boşanmak istedi" dedi.

Başkan yardımcısının anlattıklarına göre, gelin bunu yaparken dışarıda aileler birbirine girdi. Gelinin ve damadın anneleri kavgaya tutuşurken, olay yerine polisler geldi. Gelin binadan polis koruması altında çıkarıldı.

Çiftin evliliklerinin bu şekilde iptal edilmesinin mümkün olmadığı, resmen ayrılabilmeleri için boşanma başvurusunda bulunmaları gerektiği açıklandı.Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2010, 21:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73