banner72

Pazar Yemişli köy yolu hizmete açıldı

Pazar ilçesine bağlı Yemişli köyünde, KÖYDES kapsamında yapılan 2 kilometrelik yol düzenlenen törenle hizmete açıldı.

Pazar Yemişli köy yolu hizmete açıldı

NACİ GÜVEN

Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) kapsamında yapılan köy yolu açılış programına, Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney, Belediye Başkanı Ahmet Basa, İlçe Emniyet Müdürü Hasan Muhteşem Tonbalak, siyasi parti temsilcileri, İl Genel Meclisi üyeleri ile köy halkı katıldı.

 

 

 

Image

Yemişli Köyü Muhtarı Mustafa Balmuk, yollarının genişletilmesinde ve asfalt yapılmasında emeği geçenlere teşekkür ederek, ''Geçte olsa köyümüzün asfalta kavuşmasından mutluyuz. İnşallah bundan sonra köylerimiz değişik hizmetlere de kavuşur'' dedi.

Image

Kaymakam Güney ise vatandaşların her şeyin en güzeline layık olduğunu ifade ederek, ''Hizmetlerin en güzelini vatandaşlarımıza sunmaktan büyük onur ve gurur duyuyoruz. Ancak yolları yapmak ne kadar önemli ise onları korumak o kadar önemlidir. Bu yolları korumakta size düşer'' diye konuştu.

Image

Yapılan konuşmaların ardından törene katılanlar, yolu hizmete açan kurdeleyi kesti.
 

Image 

Yemişli Köyü Muhtarı Mustafa Balmuk, Kaymakam Güney’e katkılarından ve çalışmalarından dolayı köyü adına bir plaket takdim etti. Ardından açılışa katılan misafirlere ikramda bulundu.

Image

Image

Image

Güncelleme Tarihi: 04 Kasım 2010, 21:01
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73