banner72

Pazar'da Minibüsçülere Yeni Durak !

Pazar'ın köylerine kalkan dolmuş minibüsleri için çarşıbaşı mevkiinde belediye tarafından yapılan modern duraklar hizmete girdi.

Pazar'da Minibüsçülere Yeni Durak !

NACİ GÜVEN
Pazar'da Belediye tarafından köyler arasında çalışan minibüs hatları için modern duraklar yapıldı.

Çarşıbaşı mevkiindeki belediye binasının yanında, açık pazar yeri olarak kullanılan alan, Pazar Belediyesi tarafından yeniden düzenlenerek minibüs durağı haline getirildi.

36481

İlçe merkezinin değişik bölgelerinde dağınık bir şekilde hizmet veren 50’ye yakın köyün dolmuş araçlarına ve yük taşıyan kamyonetlere ait duraklar burada tek çatı altında toplandı.

36482

Pazar Belediye Başkanı Ahmet Basa, köy minibüslerine ve yük taşımacılığı yapan kamyonetlere ait durakları tek bir yerde toplamak için yaptıkları çalışmaları tamamladıklarını belirterek, “Projenin hedefi, minibüs duraklarını modern alt yapıya kavuşturmak ve vatandaş memnuniyetini daha üst seviyelere çıkarmaktı. Şimdi bunu gerçekleştirdik. Hemşerilerimizi kışın ve yağmurlu havalarda çamur olan yoldan kurtarmak için parke taşla kapladık. Artık 50’ye yakın köyümüze yolcu taşıyan minibüsler yeni oluşturduğumuz alanda kendilerine ait duraklardan hizmet vermeye başladı. Yakın bir zamanda da ilçe trafik komisyonu ile birlikte almış olduğumuz kararla şehir içi trafik karmaşasına da son vereceğiz” şeklinde konuştu.

36483

36484

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2011, 21:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73