banner72

Pazar'da Rizeliler Gününe Hazırlık

Ankara'daki Rizeliler Günü'nde en iyi tanıtımı yapmayı planlayan Pazar ilçesi, hazırlıklarını tamamladı. Kaymakamlıkta son değerlendirme toplantısı yapıldı.

Pazar'da Rizeliler Gününe Hazırlık

NACİ GÜVEN
Rize Dernekler Federasyonunca her yıl Mart ayında Ankara'da düzenlenen ''Rizeliler Günü'' etkinlikleri için Pazar’da yapılan hazırlıklar tamamlandı.

Hazırlıklar ile ilgili Pazar Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney başkanlığında yapılan toplantıya, Belediye Başkanı Ahmet Basa ile ilçedeki oda ve kooperatif başkanları katıldı.

27772

Toplantıyla ilgili açıklama yapan Kaymakam Güney, 4–7 Mart tarihleri arasında Ankara Kültür Merkezi Sarayında düzenlenecek olan ''Rizeliler Günü'' etkinliklerine ilçelerinin eksiksiz olarak katılmasını sağlamak için bugün tekrar bir araya geldiklerini belirterek, “Pazar ilçemizi biz en iyi şekilde tanıtmak üzere başta kaymakamlığımızın başkanlığında Pazar belediyesi, Pazar’ın Sivil Toplum Kuruluşları, Milli eğitim müdürlüğü ve Halk eğitim gibi birimlerle sık sık toplantı gerçekleştirdik. ‘Pazar’ımızı daha iyi nasıl tanıtabiliriz, neyi ön planda tutabiliriz?’ diye fikir alışverişinde bulunduk. Bu hazırlıklarımızı fuar içerisinde bize ayrılan stantta nasıl sergileyebileceğimizi konuştuk. Tartıştık, değerlendirdik; eksik olan kısımları yeniden düzelttik. Şu anda gelinen aşamada bir konsept bir kompozisyon oluştu. Bir sürpriz olsun diye bütün detayları şimdi anlatmak istemiyorum. Ankara’da Pazar’ı en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyorum” diye konuştu.


Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2010, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73