banner72

Pazar'da Saadet Rüzgarı !

Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı Sait Eksilmez Seçim çalışmaları çerçevesinde Pazar'ın Mahalle ve Köylerini ziyaret etti.

Pazar'da Saadet Rüzgarı !

İlk olarak Balıkçılar Köyü ardından ise Irmak Köyü ve bağlı bulunan diğer Köy ve Mahallelerde seçim çalışmalarını sürdüren Sait Eksilmez önemli açıklamalara yer veriyor.

Çaykur'un Saadet Partisi iktidarında kesinlikle özelleştirilmeyeceğini vatandaşa anlatan Eksilmez , "Çay'a Refahyol döneminde %112 verdik ve yine yeniden vermeye geliyoruz" diyerek vatandaşlardan destek istiyor.

İktidara gelmeleri  halinde Memur,İşçi ve Çiftçinin tıpkı 1996 Erbakan Hükümetinde olduğu gibi yeniden yüzlerinin güleceğini ifade eden Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı Sait Eksilmez ; Mevcut AKP İktidarının 8 yılda halkımıza vaadettiklerini yerine getirmemesinden yakınıyorı ve kurtuluşun tek reçetesi olarak Saadet Partisini gösteriyor.

1969 Yılından beri Milli Görüş Çizgisinin Yeniden Büyük Türkiye ve Yeni Bir Dünya kurmayı hedeflediğini vatandaşlara anlatıp Milli Görüş'ün Tek Temsilcisi olan Saadet Partisine destek istiyor.

Sait Eksilmez'in ziyaret ettiği mahalle ve köylerde halkın teveccühü gözlerden kaçmıyor.

Güncelleme Tarihi: 22 Mayıs 2011, 17:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73