banner72

Pazarspor'da Görev Değişikliği

Yoğun mesaisi nedeniyle görevinden ayrılmak isteğini kulübe ileten Pazarspor basın sözcüsü Turan Yüksek'in yerine Hasan Balta getirildi.

Pazarspor'da Görev Değişikliği

 

Pazarspor Basın Sözcülüğü görevine Hasan Balta getirildi. Aynı zamanda Pazar Meslek Yüksekokulu Müdürü olan Yardımcı Doçent Turan Yüksek’in, Üniversite’deki yoğun mesaisi nedeniyle Pazarspor’daki görevinden ayrılma isteği üzerine toplanan yönetim kurulu, bu göreve Hasan Balta’yı getirdi.

 

 

 

 

Pazarspor Kulüp Başkanı Mustafa Taşkın Basın Sözcüsü Turan Yüksek’in Meslek Yüksekokulu’ndaki yoğun mesaisi nedeniyle Pazarspor’a yeteri kadar fayda sağlayamadığını iletip affını istediğini kaydederek, “Biz de haklı gerekçeleri olan Sayın Yüksek’in isteğini kabul ettik. Pazarspor’a Yönetim Kurulu Üyesi olarak desteği devam edecek. Bu göreve de, Hasan Balta arkadaşımızı getirdik. Özellikle Play Off grubunda basın, kamuoyu ve taraftarımızın yoğun desteğine ihtiyacımız var. Pazarspor’a ve camiamıza hayırlı olsun” dedi.

Pazarspor’daki yönetim kurulu üyeliğinin devam ettiğini belirten Turan Yüksek ise “Pazarspor’un Play Off grubuna yükselmesiyle haber trafiği daha da yoğunlaşacak. Kendi yoğunluğumu da dikkate aldığımda, kulübe faydamız olması açısından basın sözcülüğü görevimi bırakma isteğimi başkanımıza arz ettim. Pazarspor’a her zaman desteğimizi devam ettireceğiz.” diye konuştu.

Pazarspor basın sözcülüğüne getirilen Hasan Balta ise yaptığı açıklamada, kamuoyunun hızlı ve doğru bilgilendirilmesi konularında basının önemli bir yeri olduğunu vurgulayarak, “Üstlenmiş olduğum bu önemli görevi, kulübümüzün menfaatleri doğrultusunda en iyi şekilde yerine getirmeye çalışacağım. Sayın Hocamız Turan Yüksek’in bugüne kadar yapmış olduğu değerli hizmetleri de bir adım yukarıya taşımanın gayreti içinde olacağım” dedi.


Güncelleme Tarihi: 18 Ocak 2010, 15:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73