banner72

RİSİAD, OFSİAD Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Rize Sanayici ve İşadamları Derneği (RİSİAD), Of'ta yeni kurulan Of Sanayici ve İşadamları Derneği (OFSİAD) üyeleri ile kahvaltıda biraraya geldi.

RİSİAD, OFSİAD Üyeleri Kahvaltıda Buluştu

Risiad binasında gerçekleşen kahvaltıda Risiad Başkanı Mustafa Külünkoğlu yeni kurulan Ofsiad Derneği üyelerini günümüzde sivil toplum kuruluşlarının önemi ve faaliyetleri konusunda bilgilendirdi. Külünkoğlu, derneğin faaliyetleri arasında yer alan özellikle yurtdışı gezilerinde gidilen ülkelerin ekonomik yapı ve iş hacmi gibi olanakları yerinde görme imkânı bulduklarını, geziden etkilenen işadamlarının Türkiye'ye dönüldüğünde yerinde duramadıklarını, dışa dönük ufuk açıcı projelerde yer aldıklarını vurguladı.
Ofsiad kurucu Başkanı Erkan Öztürk gerçekleşen ziyaretle Risiad yönetim kurulundaki arkadaşlarla istişare etme, tecrübelerinden istifade etme fırsatı bulduklarını belirtti. Başkan Öztürk," yeni kurulan derneğimiz için başarılı projelere imza atmış derneklerin tecrübelerine ihtiyacımız var. Risiad da bölgenin nabzını tutan önemli derneklerden biri. Bu ziyaretle Sayın Risad Başkanı Külünkoğlu ve Genel Sekreter Vedat Durmaz’dan dernek faaliyetleri hakkında vizyon oluşturabilecek bilgiler aldık. Sivil toplum kuruluşlarının önemini pekiştirdik. İnşallah bizde Risiad gibi gerek ülke, gerekse bölge ekonomisine faydalı proje ve faaliyetlerle katkıda bulunmak istiyoruz." dedi.
Karşılıklı yapılan görüş alışverişinin ardından ziyaretin anısına Ofsiad Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Öztürk, Risiad Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Külünkoğlu'na serender maketi hediye etti. Çekilen hatıra fotoğrafının ardından program sona erdi.


Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2010, 11:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73