banner72

RİSİAD Rize Gazeteciler Derneğini Ziyaret Etti

Rize Sanayici ve İşadamları Derneği (RİSİAD) başkan ve üyeleri Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneğini ziyaret etti.

RİSİAD Rize Gazeteciler Derneğini Ziyaret Etti

RİSİAD Başkanı Mustafa Külünkoğlu, Yönetim Kurulu üyeleri Hasan Fehmi Demircan, Selim Çemberci ve Genel Sekreter Vedat Durmaz’ın katılımıyla gerçekleşen ziyarette sıcak ve samimi bir sohbet yaşandı. Başkan Külünkoğlu RİSİAD ailesi olarak başta Rize Gazeteciler ve Muhabirler Derneği Başkanı Mustafa Bayrak olmak üzere bütün gazetecilerin Dünya Çalışan Gazeteciler Günü’nü tebrik etti. Başkan Külünkoğlu gazeteciliğin insanlara haber ve bilgi akışı sağlama gibi çok yönlü bir misyonu içerdiğini söylerken,  Rize’nin gelişimi ve  kalkınması kamu yararı gözeten, tarafsız haber yapan, meslek ahlak ilkelerine bağlı hareket eden basın çalışanlarının desteği ile daha hızlı olacaktır” dedi.

         Rize gündemi ile ilgili küçük bir ufuk turu gerçekleştirilen ziyarette, yerel gündemle ilgili konular konuşuldu. Başkan Mustafa Külünkoğlu Ovit tünelinin yapılmasını önemsediklerini ve bu konuda gerekirse diğer STK temsilcileri ile Ankara’ya giderek yetkililerle görüşebileceklerini söyledi.

Ayrıca Başkan Külünkoğlu, Rizeli gazetecileri Gürcistan’ın Batum şehrinde Rizeli işadamları ve esnafının katkılarıyla yapılan ve bu ay sonu eğitim öğretime açılması hedeflenen Türk okulunun açılışı ile dernek merkezinde sabah kahvaltısına davet etti.


Güncelleme Tarihi: 14 Ocak 2010, 13:33
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73