banner72

Rize 1. Amatör`de Puan Durumu ve Maçları

İşte Haftaya Bakış ...

Rize 1. Amatör`de Puan Durumu ve Maçları
İşte Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi A ve B Gurubunda oynanan 4. hafta maçlarının sonuçları, oluşan puan durumu ve 5. hafta maçları...

Rize 1. Amatör Küme Büyükler Ligi 4. haftasında A Grubunda lider değişirken, B Grubunda Ardeşenspor`un liderliği devam ediyor.

Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da ligin en farklı sonucuna Çayelispor imza attı. Haftanın en gollü maçında Çayelispor, deplasmanda Yaylacılarspor`u 7-2 mağlup ederek 2 haftada 14 gole imza atmış oldu.

A GRUBU 4. HAFTA SONUÇLARI

Veliköyspor: 1 - Ardeşengücü: 1
Madenlispor: 2 - Derepazarıspor: 4
Çaykurspor: 0 - Çiftlikspor: 1
Fındıklıspor: 0 - İl Özel İdarespor: 1

A GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV.

PU.

1

Derepazarıspor

4

3

1

0

11

7

+4

10

2

Çiftlikspor

4

3

0

0

7

9

-2

9

3

Ardeşengücü

4

2

2

0

11

3

+8

8

4

Veliköyspor

4

2

1

1

8

6

+2

7

5

Madenlispor

4

2

1

1

7

5

+2

7

6

Rize Belediyespor

4

1

2

1

9

8

+1

5

7

İl özel İdarespor

4

1

2

1

5

7

-2

5

8

Çaykurspor

4

1

1

2

4

7

-3

4

9

Fındıklıspor

4

0

0

4

2

12

-10

0

B GRUBU 4. HAFTA SONUÇLARI

Telekomspor: 1 - Güneysuspor: 4
Yaylacılarspor: 2 - Çayelispor: 7
Çorapçılarspor: 1 - Filizçayspor: 0
Çamlıhemşinspor: 1 - Ardeşenspor: 4

B GRUBU 4. HAFTA PUAN DURUMU

SIRA

TAKIMLAR

O

G

B

M

A

Y

AV.

PU.

1

Ardeşenspor

4

4

0

0

11

2

+9

12

2

Çayelispor

4

3

0

1

16

5

+11

9

3

Güneysuspor

4

3

0

1

12

6

6

9

4

Çorapçılarspor

4

2

0

2

6

12

-6

6

5

Filizçayspor

4

1

0

3

5

5

0

3

6

Çamlıhemşinspor

4

1

0

3

6

10

-4

3

7

Telekomspor

4

1

0

3

5

10

-5

3

8

Yaylacılarspor

4

1

0

3

6

17

-11

3

5. HAFTA MAÇLARI

13 Kasım Cumartesi

13:00 Derepazarıspor - Fındıklıspor (Ekrem Orhon)
13:00 Çamlıhemşinspor - Güneysuspor (Çamlıhemşin)
13:00 Filizçayspor - Yaylacılarspor (Salarha)
13:00 Çayelispor - Telekomspor (Çayeli)

14 Kasım Pazar

11:00 Ardeşengücü - Çaykurspor (Ardeşen)
13:00 Rize Belediyespor - Veliköyspor (Ekrem Orhon)
13:00 Çiftlikspor - Madenlispor (İyidere)
13:00 Ardeşen - Çorapçılarspor (Ardeşen)

53habermerkezi

Güncelleme Tarihi: 07 Kasım 2010, 21:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73