Rize Emitt Fuarı`nda Tanıtıldı

Renkli görüntülerin oluştuğu fuarda yerli ve yabancı konuklar tarihi ve doğal güzellikleri yanı sıra ulusal danslarını ve yemeklerini de tanıtma fırsatı buldu.

Rize Emitt Fuarı`nda Tanıtıldı
TÜYAP Beylikdüzü İstanbul`da düzenlenen Emitt 2012 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında Rize adeta İstanbul’a çıkarma yaparak tanıtımı en güzel bir şekilde gerçekleştirdi. Fuara, Rizeli hemşerilerimizin yanı sıra, Valiler ve üst düzey bürokratların ilgisi büyük oldu. Rize standında Rize İl Turizm ve Kültür Müdürü İsmail Hocaoğlu üç gün süreyle temsil ederek gelen ziyaretçileri ağırlarken, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu’da Ankara’da yapılan İçişler Bakanlığı’nın toplantılarının ardından Cumartesi günü İstanbul’a gelerek TÜYAP’taki fuarda Rize`nin tanıtımına katkı sağladı. İstanbul EMİTT 2012 Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında 4 gün boyuca Valilik ve Belediye hazırladıkları program dâhilinde Rize`nin tanıtımını yapmak için yoğun çaba harcadılar.Eski Rize Valisi Salihoğlu Rize Standında


Üç gün boyunca bir çok misafirin ziyaret ettiği Rize standını, fuarın son gününde eski Rize Valisi Enver Salihoğlu ziyaret etti. Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu tarafından karşılanan Salihoğlu, bir süre standı gezdikten kendisine Rize Çayı ikram edildi.

Fuar süresince Rize standını ayrıca İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Rize eski Milletvekili Ali Bayramoğlu, Bahçelievler ve Küçükçekmece Kaymakamı, çok sayıda ilin Valiler, İlçe Kaymakamları, Belediye Başkanları, Turizm profesyonelleri, Acente sahipleri, İstanbul!da yaşayan Rizeli hem şehriler, Rizeli dernek ve Vakıf temsilcileri,Tatilciler ve binlerce ziyaretçi Rize standını ziyaret etti.Rize  Valiliği Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü,  yaklaşık 10 bin dolayında doküman ve tanıtım broşürü, tanıtım CD’si dağıtırken Çaykur ise gelen her misafire çay ikram ederek iyi bir tanıtım yapma imkânı buldu.
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2012, 13:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER