banner72

Rize Günleri’nde Pazar standına büyük ilgi

Ankara’daki Atatürk Kültür Merkezinde Düzenlenen 4. Rize Günleri’nin birinci gününde Pazar standına ilgi büyük oldu.

Rize Günleri’nde Pazar standına büyük ilgi
4 gün devam edecek etkinliklerde ilçenin tanıtımı amacıyla Pazar kaymakamlığı tarafından düzenlenen Pazar standının daha ilk gününde yoğun ilgi ve alaka ile karşılandığı belirtildi.

Etkiliğe Pazar Kaymakamı Selçuk Aslan, Belediye Başkanı Ahmet Basa, AK Parti İlçe Başkanı Adem yıldız, CHP İlçe Başkanı Hasan Banko, İl Genel Meclis Üyesi Rasim çorbacı, Pazar Halk Eğitim Merkezi Müdür vekili Murat Demir ve Pazar sivil toplum kuruluşları temsilcileri ile dernek başkanları katıldı.

Pazar Belediye Başkanı Basa, yaptığı açıklamada, Ankara'da düzenlenen Rize Günleri etkinliklerinde Pazar’ın tanıtımı için yapılan maket figürlerin ziyaretçiler tarafından çok beğenildiğini söyledi.

İlçe Kaymakamı Aslan ise Başkent’te Kaymakamlık olarak Pazar’ı en güzel şekilde temsil etmek için yapılan hazırlıkların çok ilgi çekmesinin ilçesi adına çok sevindirici olduğu kadar gururlandırıcı olduğunu ifade ederek, “Konuklarımıza bütün çalışmalarımızı sunduk. Stantlarımızın ilgi çekmesi bizi memnun etti. Bu ortamda bulunmak ve Pazar’ı tanıtmaktan memnuniyet duyuyoruz” dedi.
Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2013, 10:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73