banner72

Rize ve Ardahan Valileri Artvin'de

Ardahan ve Rize Valileri, Artvin Valisi Mustafa Yemlihalıoğlu'nu ziyaret ettiler.

Rize ve Ardahan Valileri Artvin'de

Ardahan Valisi Mustafa Tekmen ile Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Artvin Valisi Mustafa Yemlihalıoğlu’nu ziyaret etti.

http://pic1.resimupload.com/r3/resim_270345471.JPG

     Vali Yemlihalıoğlu konuk valilere önce boğa güreşlerinin yapıldığı Kafkasör Yaylası’nı, daha sonra da yapımı devam eden ve tamamlandığında yükseklik bakımından dünyanın en büyük üçüncü, Türkiye’nin ise en büyük barajı olan Deriner Barajı’nı gezdirdi.


http://pic1.resimupload.com/r9/resim_709753869.JPG
    

DSİ 26. Bölge Müdürü Sezai Sucu, baraj gezisi sırasında yapılan çalışmalarla ilgili olarak konuk valilere bilgi verdi. Baraj gezisine, Ardahan Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Ramazan Korkmaz, Rize Emniyet Müdürü Şahmaz Demirtaş, Rize İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Sultan Yılmaz, Rize İl Genel Meclis Başkanı Rahmi Metin, Birlik Genel Sekreteri Mustafa Gençarslan, Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Duman, Artvin İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Mustafa Erdem, Artvin İl Emniyet Müdürü Muhsin Armağan, Artvin İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Çetin Demirkaya, Artvin ili encümenleri Hakkı Aytolan ile Ercan Yavuz' da katıldı. (lazhaber.com)

http://pic1.resimupload.com/r9/resim_777743734.JPG


Güncelleme Tarihi: 20 Şubat 2010, 21:27
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73