Rize Yatırım A.Ş.`den Önemli Karar!

Rize Yatırım A.Ş. Ankara`da yaptığı toplantıda önemli kararlar aldı.

Rize Yatırım A.Ş.`den Önemli Karar!

Geçtiğimiz günlerde Bakan Suat Kılıç ve Hayati Yazıcı, Rize Ticaret Borsası`nda düzenlenen ve işadamlarının oluşturduğu Rize Yatırım A.Ş.`nin istişare toplantısına katılmıştı. Burada alınan karardan sonra İstanbul’da bir toplantı yapılması kararlaştırılmıştı. Ardından Ankara’da yapılması planlanan son toplantı yapılarak Rize Yatırım A.Ş.’nin önümüzdeki günlerde hayata geçireceği projeler onaylandı.

Rize Yatırım A.Ş.’nin Ankara’da  Gümrük ve Ticaret bakanı Hayati Yazıcı’nın ev sahipliğinde yaptığı  toplantıya Milli Savunma bakan yardımcısı Hasan Kemal Yardımcı, Karayolları Genel Müdürü Mehmet Cahit Turhan, Rize Milletvekilleri Hasan Karal ve Nusret Bayraktar, Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Rize Yatırım A.Ş. İcra Kurulu Başkanı Halim Mete, İcra Kurulu Üyesi Süleyman Basa yönetim kurulu üyesi Ensar Halitağaoğlu ve Rize Ak Parti İl Başkanı Hikmet Ayar katıldı.


Toplantı neticesinde daha önce yapılması planlanan çeşitli nedenlerden dolayı yapılamayan Olimpik Yüzme Havuzu ve Kapalı Spor Salonu’nun bir ay içinde start alacağı müjdelendi.Rizedeyiz

Güncelleme Tarihi: 11 Şubat 2012, 13:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER