banner72

Rize'de 24 Kasım Kutlamaları Başladı

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK’ in başkanlığında İl Kutlama Kurulu ile birlikte 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamalarına Pazarköy Ali USTA İlköğretim Okulunda başlandı.

Rize'de 24 Kasım Kutlamaları Başladı

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim Çelik,bütün öğretmenler adına Pazarköy Ali USTA İlköğretim Okul Müdürü Dursun Ali KÜÇÜKMUSTAFA’ ya çiçek vererek,Öğretmenler Gününün anlam ve önemi ile ilgili açıklamalar yaptı.

Çelik; Öğretmenlik mesleğinin kutsal bir meslek olduğunu ve topluma yararlı insanlar yetiştirmek zorunda olduklarını söyledi. Hata  kabul etmeyen bir meslek yaptıklarını ve sorumluluklarımızın farkında olmamız gerektiğini söyleyerek,bütün öğretmenlerin, 24 Kasım Öğretmenler Gününü Kutladı.

Daha sonra Okul Müdürü Dursun Ali KÜÇÜKMUSTAFA yaptığı açıklama da görev ve sorumluluklarımızın farkında oğlumuzu belirterek,ziyaretlerinden dolayı İl Kutlama Kuruluna Teşekkür etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Fehmi Rasim ÇELİK; bütün öğretmenlere Öğretmenler Günü unutulmaması için Rize hatırası olarak hediye verip, tek tek tanışıp sohbet etti.

Güncelleme Tarihi: 23 Kasım 2010, 20:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73