banner72

Rize'de 29 Ekim Kokteyli

Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde davetlilere bir kokteyl verdi. İşte o davetten göze çarpan anlar...

Rize'de 29 Ekim Kokteyli

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla İsmail Kahraman Kültür Merkezi'nde Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu tarafından verilen kokteyle Rizelilerin ilgisi yoğun oldu. Kokteyle Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu (HSYK)'ya seçilen Rize Ağır Ceza Mahkeme Başkanı Ömer Köroğlu da katıldı. Kokteylde sunulan tüm ürünler Rize Kız Meslek Lisesi öğretmen ve öğrencileri tarafından hazırlandı.

Kokteyle, Rize Garnizon Komutanı J. Kd. Albay Turhan Talu, Belediye Başkanı Halil Bakırcı, Cumhuriyet Başsavcısı İsmet Özkorul, Rize Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu, İlahiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kemal Sandıkçı, Çay-Kur Genel Müdürü Ekrem Yüce, Vali Yardımcıları Hakan Burak Uz, Mehmet Türk ve Mustafa Erkayıran, İl Emniyet Müdürü Şammaz Demirtaş, tüm ilçe kaymakamları, belediye başkanları, daire amirleri, davetliler ve yoğun bir kalabalık topluluğu oluşturan vatandaşlar katıldı.

Kokteylde üzerinde Ulu Önder Atatürk'ün ve Türk Bayrağı'nın resminin bulunduğu "Cumhuriyetimizin 87. Yılı Kutlu Olsun" yazılı yaşpastayı Hakimler ve Savcılar Yüksek Kurulu Üyesi Ömer Köroğlu ile Rize Valisi Seyfullah Hacımüftüoğlu kesti.

53.20101030001126..jpg

54.20101030001205..jpg

Güncelleme Tarihi: 29 Ekim 2010, 21:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73