banner72

Rizeli Bakan Yazıcı; Rizeliler Derneği’nde

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcımcısı Hayati Yazıcı; Sakarya Rizeliler Derneği’ni ziyaret etti

Rizeli Bakan Yazıcı; Rizeliler Derneği’nde
Levent CANDAN Bildiriyor...
Bir takım ziyaret, açılış ve törenler dolayasıyla Sakarya’ya gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcımcısı Hayati Yazıcı; Sakarya Rizeliler Derneği’ni de ziyaret ederek, hemşehrileriyle hasret giderdi. Tulum ve Kemençe eşliğinde Sakarya’nın meşhur Islama Köftesini yiyen Bakan Yazıcı; esprili sohbetin ardından dua de etti.

TULUM VE KEMENÇE EŞLİĞİNDE
Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcımcısı Hayati Yazıcı; Sakarya’da katıldığı ziyaret, açılış ve törenlerin ardından Sakarya Rizeliler Derneği Başkan Yardımcısı ve Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik’in davetlisi olarak Sakarya Rizeliler Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti. Burada akşam yemeği olarak Sakarya’nın meşhur Islama Köftesini yiyen Bakan Yazıcı; Tulum ve Kemençe dinledi. Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik, burada hemşehrisi olan Balan Yazıcı’ya Rize bezinden yapılan şal hediye etti. Derneğin anı defterini de imzalayan Bakan Yazıcı; Derneğin eski Başkanı Ahmet Aygün ile yeni Başkanı Ahmet İpçioğlu’nu da tebrik ederek, daha sonra Sakarya’dan ayrıldı.

SAKARYA PROTOKOLÜ
Rizeliler Derneği’ndeki programa Sakarya Milletvekilleri; TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji, Tabii Kaynaklar, Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Doç. Dr. Hasan Ali Çelik, TBMM Anayasa Komisyonu Başkan Vekili Ayhan Sefer Üstün, NATO Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Erol Aslan Cebeci, Şaban Dişli ve Recep Yıldırım, Sakarya Valisi Mustafa Büyük, Sakarya İl Emniyet Müdürü Ali Bilkay, Sakarya Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Aydın, AK Parti Sakarya İl Başkanı Recep Uncuoğlu, Kızılay Sakarya Şube Başkanı Ahmet İşgüzar, ÇAYKUR eski Genel Müdürü Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ender Serbes, Ali İhsan Yavuz, AK Parti Aday Adaylarından Sevda Gürsel ve Ernur Toç, Rizeli Bürokratlar, İşadamları katıldı.

Sakarya Rizeliler Derneği Yönetimi; Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcımcısı Hayati Yazıcı’yla hasret giderdi.Sakarya Rizeliler Derneği Başkan Yardımcısı ve Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik; Bakan Yazıcı’ya Rize bezinden yapılan şal hediye etti.Tulum ve Kemençe eşliğinde Sakarya’nın meşhur Islama Köftesini yiyen Bakan Hayati Yazıcı; hemşerileriyle esprili sohbetler yaptı.Yemeğe; ÇAYKUR eski Genel Müdürü Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ender Serbes’te katıldı.Bir takım ziyaret, açılış ve törenler dolayasıyla Sakarya’ya gelen Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcımcısı Hayati Yazıcı; Sakarya Rizeliler Derneği’ni de ziyaret ederek, hemşehrileriyle hasret giderdi.Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcımcısı Hayati Yazıcı; Sakarya Rizeliler Derneği’nin anı defterini de imzaladı.Sakaryalı Rizeliler; Bakan Hayati Yazıcı’nın yanında tulum eşliğinde horon oynadı.Devlet Bakanı ve Başbakan Yardıcımcısı Hayati Yazıcı ve yemeğe katılan Sakarya Protokolü, yemek sonrası dua yaptı.Sakarya Milletvekilleri; Hasan Ali Çelik, Recep Yıldırım ve Erol Aslan Cebeci ile Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Osman Aydın, ÇAYKUR eski Genel Müdürü Ekrem Yüce, AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ender Serbes; yemekte aynı masayı paylaştı.ÇAYKUR eski Genel Müdürü Ekrem Yüce, Sakarya Milletvekili Erol Aslan Cebeci ve Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik; esprili sohbet yaptı.SakaryaValisi Mustafa Büyük; Bakan Hayati Yazıcı’yı uğurlarken.Bakan Hayati Yazıcı; Camili Mahallesi Muhtarı Yunus Özçelik’in davetlisi olarak Sakarya Rizeliler Kültür Sosyal ve Yardımlaşma Derneğini ziyaret etti.AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ender Serbes; Bakan Hayati Yazıcı ile görüştü.AK Parti Sakarya Milletvekili Adayı Ender Serbes; Sakarya Milletvekilleri Recep yıldırım, Şaban Dişli ve Erol Aslan Cebeci’yle birarada.Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2011, 21:58
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73