Rizeli iktidar ve muhalefet vekilleri bir arada

Rize kökenli iktidar ve muhalefet partisi milletvekilleri, İstanbul'da düzenlenen programda bir araya gelip dostluk ve birlik mesajları verdiler.

Rizeli iktidar ve muhalefet vekilleri bir arada

Fatih Sultan KAR / İST.
İstanbul Üsküdar’da faaliyet gösteren Şairler Deresi Derneği ile İncesirt Derneği tarafından düzenlenen kahvaltı programına Rize kökenli iktidar ve muhalefet partisi milletvekillerinin dostane hareketleri damgasını vurdu.

Katılım fazlaydı
Üsküdar’da bulunan Şairler Deresi Derneği ile İncesirt Derneği’nin merkezlerinde düzenlenen programa İstanbul’un Rize kökenli milletvekilleri Metin Külünk ve Durmuşali Torlak, MHP Üsküdar İlçe Başkanı Habib Suiçmez, Çayelİ Dernekleri Onursal Başkanı Ali Fuat Albayrak, Üskudar Rizeliler Derneği Başkanı Mustafa Dereci, Ümraniye Rizeliler Birliği Başkanı Necmettin Birinci, Ümraniye Belediyesi Yazı İşleri Müdürü Resul Sağkol, THY Malzeme Takıp Müdürü Ahmut Demirkapu, Çayeli Vakfı Yönetim Kurulu Üyesi iş adamı Hikmet Balcı ve ev sahibi dernek başkanları Şairler Deresi Derneği Başkanı Reşat Sarı, İncesırt Köyü Derneği Başkanı Hasan Caner ve çok sayıda davetli katıldı.

sairler-deresi-dernegi-ile2.jpg

Programın açılışında birer konuşma yapan Şairler Deresi Derneği Başkanı Reşat Sarı, İncesırt Köyü Derneği Başkanı Hasan Caner, hemşerileriyle bir arada olmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek, katılımcılara teşekkür ettiler.

sairler-deresi-dernegi-ile-.jpg

Siyasilerden çok güzel hareketler
İstanbul Milletvekili Durmuşali Torlak, yaptığı konuşmada; “Bu kahvaltıda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca Milletvekili arkadaşım Metin Külünk ile uyum içinde çalışmalarımız var. Zaten muhalefet demek her şeye karşı olmak demek değildir. Doğru olana destek olur, katkı sağlarız. Sizler Çayelili hemşerilerimizi bir araya getiren çalışmalarınız biliyorum” dedi.

sairler-deresi-dernegi-ile3.jpg

Dernekçilik gönül işidir
İstanbul Milletvekili Metin Külünk ise “Dernekler ufkunu genişletmeli. Örneğin siz sizler Çayeli’nin bir köyünün derneğisiniz. Gidiniz Güneydoğu’da bir köy belirleyip kardeş köy ilan edin. Onların okullarının ihtiyaçlarını karşılamanın yollarını arayın. Sizler, güzel bir yola baş koymuşsunuz. Dernekçilik gönül işidir. Sizlerle bir arada olmak bir kahvaltı da buluşmak beni mutlu etti. Nice güzelliklerde buluşmayı diliyorum” diye konuştu.

sairler-deresi-dernegi-ile4.jpg
Güncelleme Tarihi: 06 Şubat 2012, 19:39
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER