banner72

Rizeli Vekil Fuat Bol İle Röportaj

Rizeli vekil bol,

Rizeli Vekil Fuat Bol İle Röportaj

Bayram Ali Kavalcı’nın Röportajı
Rize-İkizdere doğumlu Ak Parti İstanbul Milletvekili gazeteci-yazar Fuat BOL kendisini TBMM’de ziyaret eden hemşerisi ve eski mesai arkadaşı gazeteci Bayram Ali KAVALCI’ ya, Ak Parti iktidarının ikinci döneminde ki iki buçuk yıllık icraatlarında ülkenin dört bir yanını şantiyeye dönüştürdüklerini, fakat muhalefetin inadına bunu görmek istemediğini, ama halkın bu icraatları çok iyi görüp zamanı geldiğinde değerlendirdiğini, muhalefetin bu bakış açısıyla halkın çok gerisinde olduğunu ifade etti.
    Gazeteci-Yazar Bayram Ali Kavalcı’nın uzun yıllar görev yaptığı Türkiye Gazetesinde Yazı işleri ve Genel Yayın Müdürlüğünü yürüten, Rizeli Ak Parti Milletvekili Fuat BOL; Bugün bir kez daha görülmüştür ki, ilerlemenin en büyük düşmanı statükoya körü körüne takılmak ve onu kaybetmemek için varını yoğunu ortaya koymaktır. İşte meclisteki muhalefet partileri bunu yapmaktadır. Artık bu çağda muhalefet görevimi yapacağım diye ortaya koydukları yalnızca inkar ve haksız karalamalardır. İzlenen bu yol yanlıştır, halbuki zaman hızla ilerliyor, halkın ihtiyaçları, özlem ve beklentileri değişiyor. İki buçuk senedir meclisteyiz. Üzerinden 60 sene, 70 sene geçmiş eskimiş ve artık ihtiyaçları karşılayamaz olan bir sürü kanunu, günün şartlarına uydurmak için geçe, gündüz demeden mesai sarf ediyoruz. Bu kanunlardan birçoğunun biran önce değişmesini milletimiz dört gözle beklemektedir.
Artık hiçbir ayrım yapılmadan ülkemizin dört bir yanı Ak Parti iktidarında şantiyeye çevrilmiştir. Milletimiz ülkenin dört bir tarafına ağlar gibi örülmüş duble yolların nasıl yapıldığını yaşayarak görmektedir.”diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 19 Ocak 2010, 14:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73