banner72

Rize'linin AK Parti Sevgisi Böyle Olur!

Başbakan Recep Tayip Erdoğan sevgisi bunu da yaptırdı. Uzaylıların mısır tarlalarına çizdiği iddia edilen sembollerden etkilenen Rizeli, Başbakan Recep Tayip Erdoğan`a duyduğu hayranlığı Çay Bahçesini tıraşlayıp bahçede AKP yazarak diye getirdi.

Rize'linin AK Parti Sevgisi Böyle Olur!
Başbakan Recep Tayip Erdoğan’ın baba ocağı Rize’nin Güneysu İlçesi’nde meydana gelen ilginç olayda Salih Özbey( 63) isimli Erdoğan hayranı çalı motoru ile çay bahçesindeki çay fidanlarını kesti.

Bahçenin orta kısmında 20 metre karelik bir dikdörtgen alan bırakan Özbey, bu alan içerisinde yine çay bitkilerini keserek AKP yazdı.

Uydulardan bile rahatlıkla görüntülenebilecek büyüklükte olan yazı görenlerin dikkatini çekiyor.

Konuyla ilgili açıklama yapan Salih Özbey, “Bana kimse artık sen hangi partiye oy veriyorsun diye soramaz. Ben Başbakanımıza duyduğum sevgimi çay bahçeme işledim. Benim hangi partiye oy vereceğim burada yazıyor. Ben gizli değil açık oy kullanıyorum.”dedi.

Özbey, yaptığı işten dolayı hiç olumsuz tepki almadığını belirterek, “Farklı partilere mensup kişilerin bile hoşuna gidiyor. Görenlerin yüzde 95’i beğendiklerini söylüyor” dedi.


Güncelleme Tarihi: 05 Mayıs 2011, 14:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73