banner72

Rize'nin Çay ve Simiti İstanbul’a Taşındı

Eyüp Rize’yi Sevenler ve Rizeliler Derneği tarafından İstanbul Feshane’de Rize Günlerine Karali Çay Rize Simidi ve Çayı ile damgasını vurdu.

Rize'nin Çay ve Simiti  İstanbul’a Taşındı
Açılışını İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, ve Rize Belediye Başkanı Halil Bakırcı’nın yaptığı Rize Günleri İstanbul Feshane Uluslararası Fuar, Kongre ve Kültür Merkezi`nde binlerce kişi tarafından ziyaret akınına uğradı.

Karali Çay firması kendine ayrılan stantta bir çok siyasi, sanatçı ve ünlü konuğu ağırlarken Rize simidi, Rize Çayı yanında kendi ürettiği Karali marka zeytinle ziyaretçilerine unutulmaz bir ziyafet verdi.

Fuar’da Karali Çay firması Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karali yaptığı açıklamada çok güzel tanıtım oldu. Yaklaşık 15 bin bardak çay ikramı yanında Rize Simitini İstanbullu ziyaretçilerimize sunduk. Aldığımız olumlu tepkiler bizi de mutlu etti. Bu tip etkinlikler ilimizin tanıtımı açısından çok faydalı olduğunu düşünüyorum. Ziyaretçilerimiz arasında bir çok ünlü sanatı ve siyasiler vardı. Onlara sine vizyon görüntüleriyle Rize’nin unutulmaz kültürünü göstererek güzel anlar yaşamalarına vesile olduk." dedi.

Standa bir çok vatandaşın yanı sıra başta Devlet Bakanı hemşerimiz Hayati Yazıcı, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, Türk Hava yolları yönetim kurulu başkanı Hamdi Topçu, İstanbul Vali Yardımcısı Ali Bakoğu, Ak Parti İstanbul Milletvekili adaylarından Osman Aşkın Bak-İsmail Safi-Nadir Uzun ve Gazeteci Yazar Fehmi Koru’nun yanı sıra bir çok sivil toplum kuruluşları il ve ilçe yöneticileri katıldı.

Bayrampaşa Belediye Başkanı Atilla Aydıner, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Murat Karali.Gazeteci Yazar Fehmi Koru, İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu Murat Karali ve Ahmet KaraliHerem, Ahmet Karali ve Tarık TüfekçiDevlet Bakanı Ve Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı ve Murat KaraliAhmet Karali Devlet Bakanı Başbakan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Murat Karali,Eyüp Rizeliler Dernek Başkanı Mehmet Yazıcı ve İstanbul Millet Vekili Adayı İsmail SafiAhmet Karali, İstanbul Millet Vekili Adayı Osman Aşkın Bak ve Murat KaraliEyüp Müftüsü İsa Güler, Karali Çay Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Karali, Muhammet Karali ve Ahmet KaraliKarali Çay Boks takımıKarali Çay stantımıza büyük ilgi vardı
Güncelleme Tarihi: 16 Mayıs 2011, 22:23
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73