banner72

Rize'nin İkiz Artistleri Elemeleri Geçti

Türkiye'nin artisti sen misin? Adlı yarışmanın Trabzon elemelerini geçerek İstanbul'da yapılacak seçmelere katılmayı hak kazandılar.

Rize'nin İkiz Artistleri Elemeleri Geçti
Karadeniz açık tiyatro topluluğu kurucuları ve aynı zamanda Fındıklı Haber muhabirlerinden Caner Ve Tamer Karataş Şhow tv ekranlarında yayınlanacak olan Türkiye’nin artisti sen misin? Adlı yarışmanın Trabzon elemelerini geçerek İstanbul’da yapılacak seçmelere katılmayı hak kazandı.
 
Samsun, Ordu, Giresun yanı sıra Ardahan ve Erzurum’dan katılan yaklaşık 300 aday arasında sergiledikleri 2 dakikalık gösterileri sonucu aralarında  Atlan Gördüm’ün de olduğu jüri üyeleri karışında boy gösteren ikiz kardeşlere bugün itibariyle Şhow tv’den kutlarız İstanbul’da yarışmaya hak kazandınız mesajı geldi.
 
Tiyatro becerileri yanı sıra ikiz olmalarının etkisini her yerde yaşadıklarını belirten kardeşler "onca kişi arasından çok az kişi seçileceğini biliyorduk ve Trabzon elemelerini yaşamak bile yetti diye kendilerini avuturken bu mesajı almaları sonucu çok mutlu olduk" dedi.

Yarışma Türkiye’nin diğer illerinden de seçilen kişilere Mayıs ayının 3. haftası İstanbul’da verilecek kısa eğitimden sonra tekrar gösteri yapmaları istenecek.Bu gösteriler sonucunda 20 kişi kalarak birbirleriyle yarışacaklar. Program Şhow tv’de yayınlanacaktır.

Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2011, 12:03
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73