banner72

Rizespor'a Sinema Morali

Rizeliler ile bütünleşmek adına faaliyetlerini sürdüren Çaykur Rizespor da futbolcular, Kartalspor maçı öncesi Pembe Köşk Sineması`nda film izleyerek moral buldular.

Rizespor'a Sinema Morali

Rize Pembe Köşk Sinemaları sahibi Halit Duman’ın davetlisi olarak sinemaya gelen Çaykur Rizesporlu futbolcular hep birlikte Mahsun Kırmızıgül’ün “ Newyork’da 5 Minare” isimli yeni filmini izlediler.

 

Kartalspor maçı öncesinde takımın moral depolamasını ve güzel bir film izleyerek şehirden ayrılmalarını sağlamak amacıyla böyle bir davet gerçekleştirdiğini söyleyen Pembe Köşk Sinemaları sahibi Halit Duman, “Çorbada bizim de bir tuzumuzun olması amacıyla Rizesporumuz’u davet ettik. Başka takımımız yok, biz Rizesporuz. Kartalspor maçı öncesi takımımıza moral vermek istedik. Takımımızın Rize’de kendilerini destekleyen bir kesimin olduğunu her zaman hissetmeleri lazım. Sahada seyirci olarak göremedikleri desteği, bu şekilde manevi olarak da olsa onlara yaşatmak ve Kartalspor maçına kendilerini moralle uğurlamak adına hep birlikte filmimizi izleyelim istedik. İnşallah güzel bir sonuçla ilimize geri döneceklerdir.” Dedi.

 

Çaykur Rizespor’un şu anda olması gereken yerde olmadığını da söyleyen Duman, “Daha iyisini hakkediyoruz. Tesis olarak, stadyum olarak, takım ve yönetim olarak bence şeker var, tuz var, un var ama bir türlü helvayı yapamıyoruz. İnşallah sene sonunda güzel bir helva yapacağız.” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 12 Kasım 2010, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73