banner72

Rizespor'un 3 Maçlık Programı

Bank Asya 1. Lig'de ilk yarıda son 3 haftanın maç programı açıklandı. İşte Çaykur Rizespor'un son 3 maçının programı...

Rizespor'un 3 Maçlık Programı

Çaykur Rizespor'un Bank Asya 1. Ligdeki son 3 maçının programı belli oldu. 14. haftayı BAY geçecek olan Yeşil Mavili temsilcimiz 15. haftada 5 Aralık Pazar günü saat : 19.00'da Rize'de Adanaspor'u ağırlayacak. Temsilcimiz 16. haftada ise 12 Aralık Pazar günü 13.30'da TKİ Tavşanlıspor'un konuğu olduktan sonra son haftada Karadeniz Derbisinde 19 Aralık Pazar günü Rize'de Samsunspor ile karşılaşacak.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, ligde 15, 16 ve 17. hafta maçlarının programı şöyle:
 
15. HAFTA

4 Aralık Cumartesi:
14.00 Altay-Boluspor (İzmir Alsancak)
 
5 Aralık Pazar:
13.30 Kartalspor-Mersin İdmanyurdu (Kartal İlçe)
13.30 Güngören Belediyespor-Samsunspor (Mimar Yahya Baş)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Karşıyaka (Kadir Has Stadı Yan Saha)
13.30 Orduspor-Diyarbakırspor (Ordu 19 Eylül)
13.30 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Kamil Ocak)
17.00 Denizlispor-Giresunspor (Denizli Atatürk)
19.00 Çaykur Rizespor-Adanaspor (Yeni Rize)
 
16. HAFTA
 
11 Aralık Cumartesi:
14.00 Boluspor-Mersin İdmanyurdu (Bolu Atatürk)
19.00 Diyarbakırspor-Güngören Belediyespor (Diyarbakır Atatürk)
 
12 Aralık Pazar:
13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Çaykur Rizespor (Dumlupınar)
13.30 Giresunspor-Kartalspor (Giresun Atatürk)
14.00 Samsunspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Samsun 19 Mayıs)
17.00 Adanaspor-Akhisar Belediyespor (Adana 5 Ocak)
19.00 Denizlispor-Kayseri Erciyespor (Denizli Atatürk)
 
13 Aralık Pazartesi:
19.00 Karşıyaka-Orduspor (İzmir Alsancak)
 
17. HAFTA
 
18 Aralık Cumartesi:
13.30 Güngören Belediyespor-Karşıyaka (Mimar Yahya Baş)
14.00 Altay-Adanaspor (İzmir Alsancak)
19.00 Gaziantep Büyükşehir Belediyespor-Diyarbakırspor (Kamil Ocak)
 
19 Aralık Pazar:
13.30 Orduspor-Denizlispor (Ordu 19 Eylül)
13.30 Kartalspor-Boluspor (Kartal İlçe)
13.30 Kayseri Erciyesspor-Giresunspor (Kadir Has Stadı Yan Saha)
13.30 Akhisar Belediyespor-TKİ Tavşanlı Linyitspor (Akhisar Belediye)
19.00 Çaykur Rizespor-Samsunspor (Yeni Rize)

Güncelleme Tarihi: 25 Kasım 2010, 21:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73