banner72

Saadet Partililerden Tebrik Ziyareti

Saadet partisi il başkanı Mehmet Akif Zerdeci Gazeteciler ve muhabirler derneğini ziyaret ederek yeni yönetime başarılar diledi.

Saadet Partililerden Tebrik Ziyareti
Saadet Partisi il başkanı Mehmet Akif Zerdeci, 2. sıra milletvekili adayı Bilal Öztürk ve il danışmanı Ramazan Bursa ile partililer Rize Gazeteciler ve Muhabirler derneğini ziyaret ederek yeni yönetim kuruluna başarılar dilediler.

İl başkanı Mehmet Akif Zerdeci bugünkü iktidarın Saadet Partisi saflarından geldiğini söyleyerek” Halkımız bugünkü iktidara geçmişine bakarak oy verdi. Başbakan dâhil olmak üzere birçok AK Partili bizim saflarımızdan gelmiştir. Halk onlara güvendi ancak halkın güvenini sarstılar. Artık halkımız AK partinin gerçek yüzünü gördü. Haziran da yapılacak olan seçimlerde halkımız kendi yuvasına dönecektir” dedi.

Zerdeci “12 Haziran da yapılacak olan seçimlerde rahmetli liderimizin manevi gücü ile Saadet Partisi yeniden iktidar olacaktır.  Hükümet Güneydoğu sorununu çözemedi, eline yüzüne bulaştırdı ve çok taviz verdi. Ülke yılda 46 katirilyon faiz ödemekte, her geçen gün borç batağına sürükleniyoruz. Zengin daha zengin fakir ise daha fakir olmakta” dedi.

Çaycının sorunlarının kendi dönemlerinde çözüldüğünü ve çay a en iyi fiyatın kendi dönemlerinde verildiğini söyleyen Zerdeci “ Bugün Güneydoğu ya 40 ile 50 bin ton arasında kaçak çay girmekte. çay üreticisi birkaç yıl içinde ürün satamaz hale gelecektir” dedi.

Rize Gazeteciler ve muhabirler derneği başkanı Mustafa Bayrak ise Saadet partisi ne başarılar dileyerek” 12 Haziran da yapılacak olan seçimler öncesi kendi seçimimizi yaptık. 7 olan yönetim kurulumuzu 9 a çıkartarak daha aktif hale geldik. Rize basını her zaman kalemine sahiptir. Asla yandaş olmadık ve Tüm Rizelilere eşit oranda yakınız. Gazeteciler olarak Rize için, Rizeli için varız” dedi.
Güncelleme Tarihi: 08 Mayıs 2011, 19:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73