banner72

Saadet Partisi Altı Ayda Destan Yazdı !

Saadet Partisi Çamlıhemşin ilçe teşkilatı Sandık Müşahitleri toplantısı Nayla resturantta yaptı.

Saadet Partisi Altı Ayda Destan Yazdı !
Toplantıya Saadet partisi Rize milletvekili adayi Sait Eksilmez, Saadet Partisi Rize İl Teşkilatından Teşkilat Başkanı ve Rize İl Karargah başkanı ve Ardeşen İlçe Başkanı Ekrem Okutan, Çamlıhemşin ilçe başkanı Cemil Eksilmez, Çamlıhemşin ilçe yönetimi, sandık müşaatleri ve partililer katıldı.

SEÇİM ANKETİ İÇİN TIKLAYINIZ...

Toplantıda konuşan Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayı İlahiyatçı Sait Eksilmez şunları söyledi ; Çoğunluktan yana değil,çözüm üreten bir siyasi partiye oy vermek zorundayız. Saadet Partisi 1996 yılında 6 ayda destansı bir çizgi çizmiştir. Çayımıza en yüksek miktarı Merhum Erbakan Hocamız vermiştir.

Bizler verdik yine de en büyük zammı vereceğiz bundan kimsenin kuşkusu olmasın.

Çoğunluk değil Haklı ve Hakkı üstün tutanın yanında olmak zorundayız.Türkiye'de tüm sorunlara çözüm üreten tek siyasi parti Saadet Partisi'dir.AKP Yönetiminde 8 yıl içerisinde ülkemizde Erdemir,Tüpraş ve Telekom satılmıştır.Hasılat ise 48 Milyar dolardır. Samsundan Sarpa kadar yıllarca bitmeyen bu yolun maliyatı beş milyar dolardır,Bizim İMF ye olan borcumuzun faizi ise ayda 5 milyar dolardır.Yani 1 aylık faize ödediğimiz miktar ile Samsun Sarp arasındaki duble yoldan her ay bir tane yapabileceğimiz miktarda faiz ödemekteyiz.Bu Faiz sistemi Saadet Partisi iktidarında son bulacaktır.


Güncelleme Tarihi: 29 Nisan 2011, 09:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73