banner72

Saadet Partisi Ardeşen'de İlk Büroyu Açtı

Saadet Partisi Seçim Çalışmalarını Hızlı Bir Şekilde Sürdürüyor.

Saadet Partisi Ardeşen'de İlk Büroyu Açtı
Saadet Partisi Ardeşen İlçe Teşkilatı 1 Nolu Seçim İrtibat Bürosunu Hizmete Açtı.

Açılışa Saadet Partisi Ardeşen İlçe Başkanı Ekrem Okutan, Saadet Partisi Rize 1. Sıra Milletvekili Adayı Cemil Çolak, 2. Sıra Milletvekili Adayı Sait Eksilmez ve Çok Sayıda Partili Katılırken, Burada Bir Konuşma Yapan İlçe Başkanı Ekrem Okutan, “Ardeşen’de 1 Nolu Seçim İrtibat Büromuzu Açıyoruz. Allah Muaffak Etsin. Allah Utandırmasın.” Dedi.

Ardeşen’de İlk Kez Seçim İrtibat Bürosunu Saadet Partisi’nin Açtığını Anımsatan Saadet Partisi Rize 2 Sıra Milletvekili Adayı Sait Eksilmez, “İnşallah 12 Haziran Sonrası Parlamento da Rize’yi Temsil Edecek Olanlar Bizler Olacağız. Bu Toplumun İhtiyaçlarına ve Çözüm Üreten Siyasi Parti Olarak En Güzel Çalışmaları, En Güzel Başarıları Elde Edeceğiz İnşallah. Bu Güzel Büromuzun Açılışını Yaparak Startımızı Veriyoruz. Bu Anlamda Halkımızla Sıcak İrtibatlar Kurmaya Devam Edecek, Son Nefesimize Kadar bu Davada Mücadele Göstereceğiz.”

3. Sıra milletvekili Adayı Cemil Çolak İse, irtibat Bürosunun Açılışında Katkısı Olan İlçe teşkilatı ve partililere Teşekkür Ederek, “Rizemizin En Büyük İlçesi Olan Ardeşen’de Böyle Güzel Bir Yeri Bizlere Kazandırdıkları İçin kendilerine teşekkür Ediyorum. Cenabı Hak, Rasulullaha Buyuruyor ki, İnsanların en Hayırlısı, İnsanlara En Hayırlısı Olandır. Bu Desturla Hareketle, Ardeşen’de En Güzel Yer de Karargâhımızı Açmış bulunuyoruz. İnşallah Burada, Güzel hizmetlere vesile Olacak Çalışmalar Yapacağız. İnşallah Seçimler de En Güzel müjdeyi Ardeşen’den Alacağız.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2011, 07:09
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73