banner72

Saadet Partisi Çamlıhemşin’de Adaylarını Tanıttı

Saadet Partisi Yaptığı Aday Tanıtım Programı Çamlıhemşin Gündemine Damgasını Vurdu.

Saadet Partisi Çamlıhemşin’de Adaylarını Tanıttı
Seçim Çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdüren Saadet Partisi Çamlıhemşin İlçe Teşkilatı tarafından Çamlıhemşin'de İlköğretim Konferans salonunda partililerle kaynaşma ve Aday Tanıtım Programı Düzenledi. Yapılan Aday Tanıtım Programına İlgi Yoğundu.

Aday Tanıtım Toplantısına Saadet Partisi Rize Milletvekili Adayları Sait Eksilmez, Cemil Çolak ve Bilal Öztürk'te Katıldı.

Sait EKSİLMEZ; Oy kullanma noktasında çok duyarlı olmalıyız. Saadet Partisinin Ülkemizin geleceği için tek çıkış yoludur. AKP'nin kredisi bitmiştir, yapacak icraat ve vaatleri yoktur. İstanbul'da yapılacak olan Boğaz Projesini de eleştiren Sait Eksilmez, Milletimiz İstanbul Boğazının değil karın tokluğunun derdindedir. Saadet Partisi Projesiyle Türkiye’nin en büyük siyasi hareketidir. Biz emekliye, memura, işçiye, çiftçiye ve Çayımıza en yüksek maaşı verdik, İktidara gelmemiz halinde Yine En Büyük maaşı verip Milli ve Manevi Huzuru sağlayacağız" dedi.

Cemil ÇOLAK ise Saadet Partisi'nin Türkiye dünyanın Teminatı olduğunu söyleyerek Yeni Bir Dünyanın Kurucularının Milli Görüş Kadrolarında yer aldığını ifade etti.

Son olarak Kürsüye çıkan 3.Sıra Milletvekili Adayı Bilal Öztürk ise; Saadet Partisi Bu Milletin Aslı ve Köküdür.Milli değerlerimize bağlı kalmayı istiyor ve yeniden istikrar ve huzura kavuşmak istiyorsak Oylarımızı Saadet Partisine vermemiz gerekiyor.Oy vermek sorumlu olmaktır, Bu manada Oy verirken iyi düşünmemiz gerekmektedir.Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Bu manada Tek Çare Milli Görüş Tek çare Saadet Partisi'dir.

Daha Sonra Saadet Partisi GİK Üyesi Ümit Çebi Rize Adaylarını Tanıttı.


Güncelleme Tarihi: 04 Mayıs 2011, 11:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73