“SEVGİLİLER GÜNÜNDE KÖREBE’YLE YENİLE HAYATI”

Türkiye’nin ilk ve tek mobil sosyal ağı Korebe.com, Sevgililer Günü’nde sizleri yalnız bırakmıyor.

“SEVGİLİLER GÜNÜNDE KÖREBE’YLE YENİLE HAYATI”
Türkiye’nin ilk ve tek mobil sosyal ağı olan Korebe.com sizlere şimdiye kadarki sosyal ağlardan farklı bir yaklaşım sunuyor. Korebe.com, sosyalleşmeye önem veren fakat gizlilikten taviz vermek istemeyen kullanıcılar için hazırlanmış altyapısı sayesinde, ortak zevklere ve beğenilere sahip kullanıcılar ile diğer üyeleri bir araya getiriyor. Böylelikle kullanıcıların aralarında numara görünmeden mesajlaşma ve telefon görüşmesi yapmalarına olanak sağlıyor.

Sosyal hayata dahil olmak isteyen kullanıcılara Türkiye’nin her yerindeki etkinliklere ulaşabilme ve kendilerine uygun, aynı zevklere sahip insanları da bu etkinliklere davet etme imkanı sağlayan Korebe.com,  bunun yanında etkinlik promosyonları ile üyelerine ücretsiz eğlence imkanı da sunuyor.

Tüm cep telefonlarına uyumlu olma özelliğiyle internete bağımlı kalmadan Türkiye’nin her yerinden 24 saat kullanım olanağı da sunan Körebe, bu sayede kullanıcılarınaonline olmak için bilgisayar başında olmadan da sosyalleşme imkanı sağlıyor.

Asosyalleştiren sosyal ağların devrini kapatanKorebe.com, sevgililer gününe özel olarak planladığı etkinlikler sayesinde size hem yeni arkadaşlar, hem de yeni sosyal ortamlar sunarak etrafa farklı gözlerle bakmanızısağlayacak.
Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2012, 13:14
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER