Söz Verdim, Ardeşen’i Avrupa Kenti Yapacağım!

Ardeşen Belediye Başkanı Ardeşen Belediyesi Olarak Sözlerinin Arkasında Durduklarını ve “Ardeşen’i Avrupa Kenti” Yapma Yolunda Çalışmalarına Emin Adımlarla Devam Ettiklerini Belirtti.

Söz Verdim, Ardeşen’i Avrupa Kenti Yapacağım!

ÖMER FARUK ZENGİNAL - ADEM AKATİN

ARDEŞEN CADDE VE SOKAKLARI BAŞTAN AŞAĞI DEĞİŞİYOR

Ardeşen İlçe Merkezinde Yürütülen Yenileme Çalışmaları Kapsamında, Cumhuriyet Caddesi, Hürriyet Caddesi, Hal Caddesi ve Dolana Mevkiinde ki Çalışmaların Sürdüğünü Anımsatan Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, “Bundan Sonra ki Etapta Alemdar Caddesini de Ele Alacak Şekilde, Atatürk Caddesi Boyunca Çalışmalara Başlayacağız. İlk Etapta Özellikle Trafo Mevkiinden, Eski Devlet Hastanesi Mevkine Kadar Olan Bölgede, 2. Etapta Diğer Bölgelerde Teletuvar ve Yaya Kaldırımlarının Kısmen Daraltılması, Teletuvar Alanlarının ve Yaya Kaldırımlarının Yenilenmesi ve Işıklandırılması İle Otopark Yerlerinin Tespit Edilmesi Suretiyle Cumhuriyet Caddesinin Bir Benzer Çalışmasını Burada Yürüteceğiz. En Önemlisi İse Bu Çalışmaların Hiç Aksamadan Devam Etmesini Sağlayacağız.

KÜLTÜR MERKEZİ 6 AYA TAMAMLANACAK
Kültür Merkezi İle İlgili Çalışmaların Son Aşamalara Geldiğini Anımsatan Ardeşen Belediye Başkanı Mümtaz Sinan, “İçinde Bulunduğumuz Şubat Ayının 20’sinde Kültür Merkezi İhalesi Var. Çalışmaların 6 Ay İçerisinde Bitirilmesi Planlanıyor.” Dedi.

SAHİL PARK PROJESİ İÇİN HERŞEY HAZIR
Karadeniz Sahil Yolu Dolgu İmar Planının Ankara’da İmzalandığını Söyleyen Başkan Sinan, “Çok büyük Bir Aksilik Olmazsa, İmza Bize Ulaşır Ulaşmaz Sahil Park Projesi İhaleye Çıkıyor. Sahil Parkımızı Bu Yaz’a Ardeşenlilerin Hizmetine Açmayı Planlıyoruz. Dedi.

MERKEZ ÇARŞI PROJESİ İÇİN YIKIMLAR SÜRECEK
Ardeşen Merkez Çarşı Projesinin Planlandığı Gibi Süreceğini İfade Eden Başkan Sinan, “Eski Belediye Başkanımız Nazmi Alçın Bey, Bu Konuya Çok Olumlu Yaklaşıyor ve Çok Yakında Ardeşen’e Geleceğini Açıkladı ve Ardeşen Belediyesinin Çalışmalarına Karşı Duruş Sergilemeyeceğini, Merkez Çarşı Projesi Kapsamında Yürütülecek Olan Çalışmalara Destek Vereceğini Söyledi ve Proje Kapsamında yıkılması Gereken Binalar Yıkılacak. Ben Burada n bütün Ardeşenlilerin Huzurunda Kendisine Teşekkür Ediyor ve Kutluyorum. Ayrıca Nazmi Alçın Bey’in Ardeşen İçin Çok Özel Sürprizleri Olacak. Ardeşen İçin Büyük Projelere İmza Atacak. Bu Projeleri de Ardeşene Geldiğinde Kendisinden Öğrenirsiniz.” Dedi.
Güncelleme Tarihi: 10 Şubat 2012, 13:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER