banner72

Sütlüoğlu Futbol Takımını Uğurladı

Gurubunda U19 liginde Şampiyon olan Çaykurspor Kulübü Futbol takımı sporcuları ve teknik sorumluları 1.Kademe müsabakalarını oynamak için, Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu ve Yardımcıları tarafından Çaykurspor Kulübü Derneği önünden müsabakaların yapılacağı Erzincan şehrine uğurlandı.

Sütlüoğlu Futbol Takımını Uğurladı

Rize Şampiyonu olan takımının 22 sporcusu ve 2 teknik direktörünü ve yöneticilerini Erzincanda yapılacak olan grup birincisi müsabakaları yolculuğunda kulübünün sporcularını tek tek tebrik eden ve başarılarının devamını dileyen Çaykur Genel Müdürü İmdat Sütlüoğlu,” Erzincan’da yapılacak olan grup birincisi müsabakaları mücadelesi için sporcularımızı ve hocalarını çok azimli ve istekli gördüm. Sporcularımıza sorduğumda takımlarında ve de bir önemlisi olan eğitimlerinde de okullarında başarılı oldukları cevabını aldığım kulübümüzün bu genç sporcularının, ülkemizin geleceğinde en iyi eğitim düzeyinden mezun olmuş ve Türk spor ailesine, şehrimizi, kulübümüzü ve ülkemizi her müsabakada örnek ve başarılı bir şekilde temsil ederek, hem Rize’mizi, hem teşekkülümüzün spor kulübünün ve de ailelerinin gururları olmalarını diliyorum. Erzincan’dan da şampiyon olarak döneneceklerine inanıyorum. Bu sevinç ve mutluluklarının daim olmasını diliyorum.”dedi.

Erzincan’da bugün başlayacak olan U19 1.Kademe grup birincisi müsabakalarına, Erzurum, Yakutiyespor, Bayburt Özel İdarespor, Gümüşhane, Telekomspor, Giresunspor, Trabzon, Yalıspor ve Rize, Çaykurspor illerinde ki şampiyon takımlardan oluşmaktadır.

Haber: Bayram Ali KAVALCI

Güncelleme Tarihi: 12 Mayıs 2011, 12:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73