banner72

Tarkan Gözaltına Alındı

Rizeli ünlü şarkıcı Tarkan, İstanbul Narkotik Şube Ekiplerince gözaltına alındı.

Tarkan Gözaltına Alındı

İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda, ünlü sanatçı Tarkan'ın da aralarında bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı.

İstanbul'da düzenlenen uyuşturucu operasyonunda aralarında sanatçı Tarkan, sanat ve magazin dünyasından isimler ve 3 ünlü işadamının da bulunduğu 10 kişi gözaltına alındı. Tarkan'ın villasına düzenlenen baskında bir miktar uyuşturucu bulundu.

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri uyuşturucu satan bazı kişileri takip sonucu, yaptıkları istihbarat çalışmalarının ardından İstanbul'daki bazı adreslere operasyon düzenledi.

GÖZALTILAR SANAT VE MAGAZİN DÜNYASINDAN
Operasyonda, ünlü sanatçı Tarkan'ın da aralarında bulunduğu, sanat ve magazin dünyasından bazı kişilerin gözaltına alındığı öğrenildi. Soruşturmanın devam ettiği, gözaltı sayısının artabileceği kaydedildi.

VİLLASINDA UYUŞTURUCU BULUNDU
Ünlü sanatçının Ömerli'deki villasında bir miktar uyuşturucu bulunduğu öne sürüldü. Gözaltına alınanlar arasında, 3 ünlü işadamı ile eski bir milletvekilinin oğlunun da bulunduğu bildirildi. Tarkan ve gözaltına alınan diğer isimler geceyi İstanbul Emniyeti'nde geçirdi ve sorgular sürüyor.

SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇİRİLDİ
Tarkan'ın, Haseki Eğitim ve Araştırma Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildikten sonra tekrar emniyete getirildiği bildirildi.Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2010, 09:00
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73