banner72

TDH Kemalpaşa'da Yapılanmasını Tamamladı

Türkiye Değişim Hareketi Hopa ilçesi Kemalpaşa beldesinde de teşkilatlanmasını tamamladı.

TDH Kemalpaşa'da Yapılanmasını Tamamladı
İstanbul Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül’ün başlattığı Türkiye Değişim Hareketi, Hopa ilçesi Kemalpaşa Beldesi’nde de teşkilatlanmasını tamamladı. Şuan Türkiye’de 81 ilde, birçok ilçe ve belde de örgütlenmesini tamamladı.
Kemalpaşa Beldesi binasının açılışına, Kurucu İl Başkanı Av. Alper Ketenci, İl Saymanı Ercüment Atlılar, Merkez İlçe Başkanı Suat Aktaş, Hopa İlçe Başkanı Doğan Yenigül, Arhavi İlçe Başkanı, Zeki Şeşen, Borçka İlçe Başkanı Uğur Melek il- ilçe kurucuları, yöneticileri katıldılar.
Türkiye Değişim Hareketi belde teşkilatı, geçtiğimiz yerel seçimlerde Kemalpaşa’da bağımsız olarak belediye başkanı adayı olarak seçimlere giren Saim Aydın önderliğinde kuruldu. Saim Aydın, TDH iktidara hazırlık binasının açılışında yaptığı konuşmada CHP’ye ve Deniz Baykal’a göndermelerde bulundu
Mustafa Sarıgül’ün İzmir mitinginden alıntılarla yaptığı konuşmasında CHP lideri Deniz Baykal’a “Seçtirdiğiniz üye ve delegelerle kendiniz ömür boyu genel başkan seçtire bilirsiniz ama başbakan olamazsınız” dedi.
Daha sonra İl Başkanı Alper Ketenci, katılımcılara hitaben bir konuşma yaptı. Ketenci Konuşmasında şunları ifade etti; “ Ülkemizin her yanında Türkiye Değişim Hareketine ilgi her geçen gün büyüyor. Artvin ve ilçelerindeki çalışmalar henüz 6 ay gibi kısa bir süre önce başlamasına rağmen, Artvin merkezde iki adet olmak üzere yine Arhavi, Hopa, Borçka, Murgul ve Yusufeli ilçelerinde iktidara hazırlık merkezleri kiralanmış ve şuan faal durumdadır. Şuan Türkiye’nin 81 ilinde yönetimler tamamlanmıştır. Artvin merkez ve ilçelerimizde üye kayıtlarımız hızla devam etmekte olup, Türkiye değişim hareketi olası bir erken seçime de kendisini hazır tutmaktadır.
Hedefimize adım adım ilerliyoruz. Her şeyin planı ve programı yapılmıştır. Türkiye Değişim Hareketi Ak Parti’den iktidarı teslim alacaktır. Yurttaşlarımızın daha mutlu, daha huzurlu ve insanca bir yaşama kavuşmasını sağlamak için çalışmalarımız tüm hızıyla devam edecektir. Bütün katılımcılara teşekkür ediyor, Kemalpaşa iktidara hazırlık merkezinin hayırlı ve uğurlu olmasını diliyorum.
Açılıştan sonra katılımcılar ve misafirler yeni kurulan belde teşkilatının kurucuları tarafında yemeğe davet edildi. Katılımcılar ve misafirlerle hep beraber yenilen yemek menüsünde ise hamsi vardı.
 
Türkiye Değişim Hareketine katılımlar Merkez ilçede devam etti.
Hopa/ Kemalpaşa beldesinden sonra akşam 18.00’da ise merkez ilçede Türkiye Değişim Hareketine katılımlar oldu.
Artvin merkezde 48 kişinin daha katılımının gerçekleştirildiği toplantıda, yeni katılanların üyelikleri imzalandı. Burada yapılan törene İl Başkanı Alper Ketenci, İl Sekreteri İzzet Varan, İl Saymanı Ercüment Atlılar, İlçe Başkanı Suat Aktaş yeni katılımcılar ve yöneticiler katıldılar.
Toplantıda açılış konuşmasını İl Sekreteri Av. İzzet Varan yaptı. Varan konuşmasında şunları ifade etti; “ Türkiye Değişim Hareketi gün geçtikçe hızla büyümektedir. Ancak duyuyor ve işitiyoruz ki bu durumdan rahatsız olanlar var. Biz daha önce burada bize katılan arkadaşlarımızın isimlerini basına veriyorduk, ancak diğer partilerin bu arkadaşlarımıza çeşitli baskılar yaptıklarını duyuyoruz. Bu davranış biçimi etik değildir. Onun için bundan sonra isim listelerini basına vermeyeceğimizi buradan söylemek istiyorum. Yeni katılımcılarımıza hoş geldiniz diyor, üyeliklerinin hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
 aha sonra İl Başkanı Alper Ketenci yeni üyelere hitaben kısa bir konuşma yaptı. Ketenci konuşmasında şunları söyledi; “Bugün burada Artvin’de kuruluşunu başlatmış olduğumuz Türkiye Değişim Hareketine yeni katılan arkadaşlarımızın, üyelik başvurularını yapmak ve kendilerine hoş geldin demek üzere toplanmış bulunuyoruz. Şuanda bizlere katılan ve az sonra isimlerini açıklayacağım Türkiye Değişim Hareketi gönüllülerine hoş geldiniz diyorum. İktidara yürüme yolunda gücümüze güç kattınız, hızımıza hız kattınız. Üyelikleriniz sizlere, Artvin’imize, Türkiye’mize ve Türkiye Değişim Hareketine hayırlı olsun.”
Kaynak : Yaşar KARS- Artvin SÖZ
Güncelleme Tarihi: 23 Ocak 2010, 22:52
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73