banner72

Trabzon Belediyesi’nden yeni park

Trabzon Belediyesi Konaklar Mahallesi ile Çamoba Köyü’nde yeni park yapıyor.

Trabzon Belediyesi’nden yeni park

Konaklar Mahallesi'nde 650 metre kare alanda yapılan parkın içerisinde çocuk oyun alanı, oturma, gezinti ve seyir terasları bulunuyor.

 

Çamoba Köyü Merkez ilköğretim Okulu'nun yanında yapımı devam eden ve içerisinde çocuk oyun alanı, oturma, gezinti ve seyir terası bulunan park ise 450 metre kare alandan oluşuyor.

 

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu kent genelinde yeşil alanları artırmak ve vatandaşlarımızın dinlenmeleri sağlamak için yeni parklar yaptıklarını belirterek, “ Mahallelerimizde park alanı olarak ayrılmış yerlerde park yapımı çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Konaklar Mahallesi ile Çamoba Köyü'nde yapımı devam eden parklar içerisinde çocuk oyun alanları, oturma, gezinti ve seyir terasları bulunuyor. Bir taraftan kent genelindeki parkları yeniden ele alarak yenileme çalışmaları yaparken diğer yandan da şehre yeni parklar kazandırmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İmarda park alanı olan yerleri araştırarak kentimize yeni parklar kazandırmak için gayret göstermeye devam edeceğiz” şeklinde konuştu.
Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2010, 21:08
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73