banner72

Trabzon'da bir kişi kendini astı

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde bir kişi kendisini asarak intihar etti.

Trabzon'da bir kişi kendini astı

Trabzon'un Beşikdüzü ilçesinde bir kişi kendisini asarak intihar etti.


Alınan bilgiye göre, Vakfıkebir Nüfus Müdürlüğünde hizmetli olarak çalışan Halil G (40), Beşikdüzü ilçesinin Adacık Mahallesi'nde ablası N.Ç'ye ait evin samanlığında, kendini kravatla asarak intihar etti. 

Eşinden boşanmış olan Halil G'nin cesedi, Trabzon Adli Tıp Kurumunda yapılan otopsinin ardından ailesine teslim edildi.

Trabzon’un Şalpazarı ilçesi Geyikli Beldesi’nden Halil Gülay (40) ikamet ettiği Beşikdüzü ilçesi Adacık Mahallesi’ndeki eniştesinin evinin yanında bulunan merekte kravatıyla kendini asarak yaşamına son verdi. Psikolojik sıkıntıları olduğu öğrenilen ve bu rahatsızlıktan Samsun’da tedavi gören Halil Gülay’ın bir süre önce eşinden de boşandığı öğrenildi. Uzman çavuş olarak görev yaptıktan sonra bu görevinden ayrılarak Vakfıkebir Nüfus Müdürlüğü’nde çalışmaya başlayan Halil Gülay, önceki gece bunalıma girerek ikamet ettiği Beşikdüzü ilçesi Adacık Mahallesi’ndeki eniştesinin evinin yanında bulunan mereğe gitti. Burada bulunan sepetin üzerine çıkarak kravatını davana bağlayan Gülay kendisini asarak yaşamına son verdi. Beşikdüzü Cumhuriyet Başsavcısının olay yerinde yaptığı incelemenin ardından otopsi için Trabzon Adli Tıp Kurumuna gönderilen Halil Gülay dün Şalpazarı ilçesine bağlı Geyikli Beldesi’nde öğlen namazına müteakiben kılınan cenaze namazının ardından toprağa verildi.

Kaderleri Aynı Oldu

16 Nisan 2010 tarihinde intihar eden Akçaabat Nüfus Müdürlüğü çalışanlarından Kazım Dural’da (39) tıpkı Halil Gülay gibi uzman çavuşluktan nüfus müdürlüğüne geçmiş, oda kravatıyla kendisini dağ evinde aşmıştı. Kazım Dural’da Şalpazarı ilçesine bağlı Geyikli Beldesi’ndendi. İki olay arasındaki büyük benzerlik Halil Gülay’ın, Kazım Tural’dan esinlenmiş olabileceğini akla getirdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Kasım 2010, 20:05
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73