banner72

Trabzon'da kurtuluş etkinlikleri

Başkan Gümrükçüoğlu vatandaşları kurtuluş etkinliklerine davet etti.

Trabzon'da kurtuluş etkinlikleri

Trabzon Belediyesi Trabzon'un düşman işgalinden kurutuluşunun 92. yıldönümü kutlamaları kapsamında yarın Meydan Parkında biz dizi etkinlik yapacak.
Mehter Konseri, Halkoyunları ve Mehmet Yılmaz konserinden oluşacak etkinlikler saat 12.00'da başlayacak.

Trabzon Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunun 92. yıldönümü nedeniyle düzenlendikleri etkinliklere vatandaşları davet ederek,  "Kurtuluş kutlamaları çerçevesinde her yıl uluslar arası Trabzon Yarı maratonu ile birlikte çeşitli kültürel ve sanatsal faaliyetler yapacağız. Bu anlamda 20 Şubat Cumartesi günü saat 12.00'da Meydan parkında yapılacak kutlama etkinlikleri kapsamında Belediyemiz Mehter Takımı konser verecek. Etkinliklerde ayrıca halkoyunları gösterileri ve mahalli sanatçımız Mehmet Yılmaz konseri yer alacak. Trabzon'un düşman işgalinden kurtuluşunu kutlamak için yapacağımız etkinliklere tüm Trabzonlu hemşerilerimi davet ediyorum" dedi.

Başkan Gümrükçüoğlu Pazar günü'de 30.'su yapılacak olan 24 Şubat yarı maratonu takip etmek için zamanı müsait olan vatandaşlar yarış güzergahında sporculara destek olmasını istedi.Güncelleme Tarihi: 19 Şubat 2010, 21:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73