banner72

Trabzonspor'a Ünlü bir isim

Trabzonspor Basketbol Takımı Yönetimi yarın İstanbul'da yapılacak toplantıda atamayı gerçekleştirecek.

Trabzonspor'a Ünlü bir isim

Türkiye Basketbol Ligi (TBL2) 2.Lig'de mücadele eden ve Hedefi Beko Basketbol Lig'i olan Trabzonspor'a yarın ünlü bir isim transfer oluyor.

Trabzonspor Basketbol Takımının resmi internet sitesinden �Basına Davet� başlığı ile verilen bilgilendirmede, yarın İstanbul Ramada Plaza Otel de bir basın toplantısı düzenleneceği bildirilerek, Basın toplantısına Trabzonspor Basketbol Takımı Başkanı Saner Ayar ve Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in konuşmacı olarak katılacakları duyuruldu.

Bildiride şu ifadelere yer verildi �Başkanımız Saner Ayar ve Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener'in konuşmacı olarak yer alacağı toplantıda, basketbol idari yönetiminde yapılacak atamaya yönelik bilgi verilecek.�

Haber61.net okurları o ismi şimdi öğrenecek:

Yarın saat 10:30'da yapılacak Atama ile göreve getirilecek ismi haber61.net sizler için araştırdı ve buldu.

Trabzonspor Basketbol Takımı Yönetimi yarın Ünlü bir ismi Basketbol Takımının idari menajerliğine getirecek.

Türk Basketboluna uzun yıllarını veren 1950 doğumlu basketbol adamı, basketbola 1950 doğumlu olan basketbol adamı, basketbola 1965'te Ankara DSİ Spor'da başladı. Sırası ile Galatasaray, Şekerspor, Eczacıbaşı, efes Pilsen ve Karşıyaka'da basketbol oynadı. 2 kez Eczacıbaşı'nda, 3 kez de Galatasaray'da şampiyonluk yaşadı. 181 kez Milli formayı giydi. Üniversite oyunlarında sayı krallığı, 4. Balkan Gençler Şampiyonluğu'nda da sayı kralı oldu. NASAŞ Spor, Fenerbahçe, Ülkerspor, Efes Pilsen, Galatasaray'da teknik ekiplerde görev aldı. Milli Takımlar koordinatörlük görevinde iken 205 maçta görev alıp 122 galibiyet, 83 yenilgi aldı. Bayan ve Erkek A, Ümit, Yıldız ve Genç Milli Takımlar'da Avrupa dereceleri bulunuyor. Dünya 6'ncısı olan a Milli, Avrupa ikincisi olan Ümit Milli, Avrupa ikincisi ve dördüncüsü olan Genç Milli, Avrupa Şampiyonu olan Yıldız Milli ve Balkan Şampiyonu olan Genç Milli Bayan takımlarda Genel direktörlük görevinde bulundu. Son olarak 2.5 yıl önce Milli Takım'ı bırakarak Büyükşehir Belediyespor'a Genel Direktör olarak geldi ve  Antalya ekibi ile yeni başarılar peşinde koşturdu.

O İsmi ilk haber61.net Açıklıyor:

Yarın Saat 10:30'da İstanbul Plaza Otel'de yapılacak Basın Toplantısında Trabzonspor Basketbol Takımına Ataması yapılacak o ismi haber61.net ziyaretçileri için araştırdı ve buldu.

Her zaman Trabzon, Türkiye ve Dünya Gündeminde her önemli habere ilk önce ulaşan haber61.net okurları için o ismi açıklıyoruz.

Ünlü Basketbol Adamı Doğan Hakyemez yarın yapılacak olan Basın toplantısında Trabzonspor Basketbol Takımı'nın idari Menajerliğine atanacak.

Kaynak:

 Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2010, 20:19
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73