banner72

Tunca'da Kar Kalınlığı 40 CM

Rize'nin Ardeşen İlçesine Bağlı Tunca Beldesinde Kar Yağışı 40 Cm'ye Ulaştı.

Tunca'da Kar Kalınlığı 40 CM

     ÖMER FARUK ZENGİNAL
    Tunca Belde Belediye Başkanı Ahmet Topal yaptığı açıklama da Tunca merkez’de kar kalınlığının 40 CM’ye kadar ulaştığını ve yol açma çalışmalarının belediye ekiplerince aralıksız sürdürüldüğünü bildirdi.

http://www.lazhaber.com/resim_galeri/tunca%20beldesi%20resimleri%20(6).jpg


    Şuan da Tunca Merkez yolunun sorunsuz şekilde araç trafiğine açıldığını belirten Başkan Topal, Tunca Merkez’e bağlı mahalle yollarının da açılması ile ilgili belediye ekiplerinin ummalı bir çalışma içerisinde olduklarını kaydetti.

http://www.lazhaber.com/resim_galeri/tunca%20beldesi%20resimleri%20(10).jpg


    Şuan da 300 vatandaşın ikamet ettiği Tunca Beldesinde 40 santimetreye ulaşan kar yağışının meydana geldiğini belirten başkan Topal, bölge de ki Armutluk, Güneyköy ve Şendere köylerinde 1 metreyi aşkın kar yağışının meydana geldiğini kaydetti.

http://www.lazhaber.com/resim_galeri/tunca%20beldesi%20resimleri%20(16).jpg

    Şiddetli kar yağışının meydana geldiği Tunca Beldesinde araç trafiğinin açık olduğunu belirten Başkan Topal, mecbur kalınmadığı takdirde vatandaşların araçları ile yolu kullanmamalarını, mecbur kaldıkları takdirde ise zincirsiz yola çıkmamaları konusunda sıkı uyarılarda bulundu.
    Başkan Topal, dün geceden itibaret etkili olan kar yağışı nedeni ile de elektrik hatlarında kısa süreli ve sık aralıklarla elektrik kesintilerinin meydana geldiğini söyledi.

http://img402.imageshack.us/img402/8634/tuncatiklayiniz.jpg

Güncelleme Tarihi: 05 Şubat 2010, 10:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73