banner72

Tunca'ya Gönül Köprüsü Uzandı !

İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri gönül köprüsü projeleri kapsamında anlamlı gün olan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda Rize’nin Ardeşen ilçesine bağlı Tunca Belde’sine bir ziyaret gerçekleştirdi.

Tunca'ya Gönül Köprüsü Uzandı !
Cağaloğlu Anadolu Lisesi Gezi ve Spor Kulübü üyeleri ile okulun öğretmenleri Kardeş Okul olarak saydıkları Şehit Cumali Ayçiçek İ.Ö.O’na bir ziyarette bulundu. Tunca Belde Belediye başkanı Ahmet Topal, MHP Ardeşen İlçe Başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu, Ardeşen belediye meclis Üyesi tolga Karaca ve Tunca Belediyesi Meclis Üyeleri İle Tunca'ya Bağlı Mahalle Muhtarları tarafından karşılanan Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri Tunca Beldesi Şehit Cumali Ayçiçek İ.Ö.O’ndaki 23 Nisan programına katıldılar. Program sonrasında okulun öğrencilerine Cağaloğlu Lisesi tarafından çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Proje ile ilgili açıklamalarda bulunan Cağaloğlu Anadolu Lisesi etkinlik komisyonu başkanı Abdullah Ekiz “Bizler okulumuzu temsilen 29 öğrenci ve 3 öğretmen ile çocuklarımıza armağan edilmiş bu güzel ve anlamlı günde sizlerle birlikte olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Şehirden uzak ama doğayla baş başa güzel beldemizde eğitimin yaşatılmasına bir nebze de olsa katkıda bulunmak için buradayız ve bundan çok mutluyuz. Buraya gelmeden önce bizden desteğini esirgemeyen Cağaloğlu Anadolu Lisesi gezi ve spor kulübü ile rehberlik servisi öğretmen ve yöneticilerine, bizleri yalnız bırakmayan arkadaşlarıma, bizleri en iyi şekilde ağırlayan Tunca Belde Belediye başkanı Ahmet Topal’a, MHP Ardeşen ilçe başkanı Muhammet Hacısüleymanoğlu’na, Ardeşen ilçe Milli Eğitim Müdürlüğü’ne temsilen burada bulunan Yaşar Ali Özel’e, Tolga Karaca ve Necati Durmuş’a çok teşekkür ediyorum” dedi.

http://www.gelisimtv.com/images/stories/2011/04_nisan/24_nisan/stanbuldan_ardeene_gnl_kprs_1.jpg

Okuldaki programın ardından Tunca Belde Belediye başkan tarafından İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine Şelale Balık Restaurant’a bir yemek verildi. Yemeğe katılan Ardeşen Kaymakamı İlyas Memiş burada yaptığı açıklamada “Böyle güzel bir proje hazırladıklarından ve de özellikle bu projede kardeş olarak Tunca Belde’mizdeki Şehit Cumali Ayçiçek İ.Ö.O’nu seçmelerinden dolayı İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerine sonsuz şükranlarımı sunuyorum” dedi.

http://www.gelisimtv.com/images/stories/2011/04_nisan/24_nisan/stanbuldan_ardeene_gnl_kprs.jpg

Yemek sonrası Tunca Belde Belediye başkanı Ahmet Topal gelen misafirlere yörenin simgesi olan Serender Paketi hediye etti. Topal ayrıca Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencilerini 1 Eylül 2011 tarihinde Ramazan Bayramın’ın 1. gününde yapılacak olan FormuLaz Şenliğine davet etti.

http://www.gelisimtv.com/images/stories/2011/04_nisan/24_nisan/stanbuldan_ardeene_gnl_kprs_2.jpg

Gelişim TV
Güncelleme Tarihi: 25 Nisan 2011, 06:29
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73