banner72

Türk Büro Sen Rize'den Olay53 Ziyareti

Türk Büro Sen Şube İl Yönetiminden olay53'e teşekkür ziyareti....

Türk Büro Sen Rize'den Olay53 Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde Rize'de 1. Olağan Kongresini gerçekleştiren Türk Büro Sen Rize Şube İl Yönetimi Rize'de basın ziyaretleri çerçevesinde olay53'e teşekkür ziyaretinde bulundu.

olay53'ün irtibat bürosu Karadeniz Ofset Matbaası'nda gerçekleşen ziyarette Şube Başkanı İbrahim Hacımustafaoğlu, Şube Sekreteri Mehmet Karaömeroğlu, Yönetim Kurulu Üyeleri Zafer Tatoğlu ve Sinan Yazıcı olay53 imtiyaz sahibi Mustafa Köroğlu ve haber muhabiri İbrahim Köroğlu ile görüşmede bulundu.

Ziyaret esnasında Şube Başkanı İbrahim Hacımustafaoğlu "Kamu çalışanlarının beklentisi olan grevli toplu sözleşmeli sendikal hakkının anayasal değişikliği içerisinde yer almamasının kamu çalışanları arasında hayal kırıklığına neden olduğunu belirterek, bu hakkın alınabilmesi için demokratik haklarımızı sonuna kadar kullanarak mücadelemize devam edeceğiz" dedi.

74.20101105160213..jpg

olay53 imtiyaz sahibi Mustafa Köroğlu ise Şube Başkanı İbrahim Hacımustafaoğlu öncülüğünde gerçekleşen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi ve 1.'si gerçekleşen Türk Büro Sen Rize Şubesi Kongresi'nin ve oluşan yeni yönetimin öncelikle Rize'miz ardından ülkemiz için hayırlı olmasını diledi. Köroğlu ayrıca Hacımustafaoğlu ile Yönetim Kurulu üyelerine görevlerinde başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 06 Kasım 2010, 21:12
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73