banner72

Üniversitede Rize Bir Adım Önde

AK Parti Hükümetinin Yapmış Olduğu Çalışmalar Sonucunda Rize'nin Farklı Bir Süreç Yaşadığını Belirten Devlet Bakanı ve AK Parti Rize Milletvekili Adayı Hayati Yazıcı Rize Üniversitesi'nin Emsallerine Oranla Çok Büyük Bir Aşama Kat Etiğini Söyledi.

Üniversitede Rize Bir Adım Önde

Devlet Bakanı ve AK Parti Rize Milletvekili adayı Hayati Yazıcı seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bakan Yazıcı beraberinde AK Parti Rize Milletvekili Lütfi Çırakoğlu ve AK Parti Rize Milletvekili adayı Hasan Karal ile birlikte Derepazarı ve İyidere ilçesinde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Bakan Yazıcı yaptığı açıklamada, Rize hükümetin yapmış olduğu çalışmalar açısından farklı bir süreç yaşadığını belirterek, ‘’Rize üniversitesi bunlardan bir tanesi. Rize üniversitesini emsalleri ile kıyasladığımız zaman bayağı bir aşama kaydetmiş. Elbette bu aşama kaydetmesinde hükümetin olduğu kadar akademik kadroların da büyük bir rolü var.‘’ dedi.

Vatandaşın daha kaliteli hizmet almasını sağlamak hedeflerinden biri olduğunu ifade eden Bakan Yazıcı, ‘’Sağlıkta, eğitimde, ulaşımda, sosyal faaliyetlerde ve hangi alanda olursa olsun daha kaliteli insan haysiyeti ile yaraşır nitelikte hizmet alması bütün coğrafi kesimde yaşayan herkesin hakkı. Bunu biz her zaman gündem maddesi yapmışız. Gündemimizde insan var. İnsanın huzuru mutluluğu var. Bu çerçevede başbakanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan öncülüğünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz.‘’ diye konuştu. 

Güncelleme Tarihi: 11 Mayıs 2011, 19:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73