banner72

Ünlü İllüzyonist Sermet Erkin Artvin'de !

Ünlü illüzyonist Sermet Erkin, Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi'nde yaptığı gösteriyle Artvinlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Ünlü İllüzyonist Sermet Erkin Artvin'de !

Ünlü illüzyonist Sermet Erkin, Ahmet Hamdi Tanpınar Kültür Merkezi'nde yaptığı gösteriyle Artvinlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Özel Menderes İlköğretim Okulu'nun davetlisi olarak Artvinli sevenleri ile buluşan Sermet Erkin, gündüz okul öncesi öğrencilerine illüzyon gösterisi yaparken, akşam Artvinlilerle buluştu.

Yoğun bir katılımın olduğu gösteride Sermet Erkin'in yaptığı birbirinden ilginç gösterilerle salonu dolduran yüzlerce izleyici şaşkınlık ve hayretler içerisinde gösterileri izledi. Özellikle seyircilerle bire bir diyalog halinde programını yürüten Sermet Erkin, yaptığı illüzyon gösterilerine seyircileri de ortak edince doyumsuz bir akşam yaşandı. Özellikle bir gazeteyi paramparça edip, bir anda yine eski haliyle bir gazete ortaya koyan Sermet Erkin, yine kutudan tavşan çıkarmayı ihmal etmedi.

Gösteri öncesinde davetlilere bir konuşma yapan Özel Menderes İlköğretim Okul Aile Birliği Başkanı Dilek Alkan, "Okulumuz Artvin' e renk kattı. Bu yıl eğitim öğretime başlamasına rağmen birçok ilke imza attı okulumuz. Velilerle sıkı bir diyalog halinde olan Özel Menderes İlköğretim Okulu, sosyal faaliyetlerde de canlılık kattı bize. Menderes Kolejinin Artvin'e açılmasını bir şans olarak görüyor, okul yönetimine ve personeline teşekkür ediyorum. " dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Mayıs 2011, 22:43
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73