banner72

Ustalık döneminde sorunlar çözülecek

1987-1991 Seçimlerinde İki Kez Rize`denMilletvekili Adayı Olduğunu Vurgulayan AK Parti Rize Milletvekili Adayı Nusret Bayraktar, Rize`nin Sorunlarına Vakıf Olduklarını Ve Ustalık Döneminde Bu Sorunları Hızla Çözüme Kavuşturacaklarını Söyledi.

Ustalık döneminde sorunlar çözülecek

AK PARTİ Rize milletvekili adayı Nusret Bayraktar,  seçim çalışmaları kapsamında bugün Çayeli’nde esnaf ziyaretlerinde bulundu.

Vatandaşın ve esnafın yoğun ilgiyle karşıladığı Nusret Bayraktar, ilgiden memnuniyetini dile getirirken “Beni Beyoğlu belediye başkanlığımdan tanıyan birçok hemşerimin bu yakın ilgisi geçmişte insanlarımız için faydalı hizmetler sunduğumuzu gösteriyor.” dedi.

Esnaf ziyaretleri esnasında Nusret Bayraktar’ın önünü kesen bir vatandaşın, “Allah sizden razı olsun. Siz bu halkın duasını aldınız. Her gün beş vakit size dua ediyorum. Umre’ye gittim orada da dua ettim. Sadece oy değil dualı oy atacağız sandığa.” Sözleri Bayraktar’ı son derece memnun etti.


 Esnaf ziyaretleri esnasında Nusret Bayraktar’a, AK Parti Çayeli ilçe başkanı Ali Kar, Çayeli belediye başkanı Rıza Çakır ve eşi Sebahat Çakır ile AK Parti teşkilat üyeleri eşlik etti.

 

Güncelleme Tarihi: 19 Mayıs 2011, 14:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73