banner72

Viçeliler Bu Gecede Buluşuyor

İstanbul Fındıklı (Viçe) Kültür Ve Dayanışma Derneği�nin düzenlediği Viçeliler Buluşuyor Gecesi 22 Mayıs Pazar günü gerçekleşecek.

Viçeliler Bu Gecede Buluşuyor
İstanbul Fındıklı (Viçe) Kültür Ve Dayanışma Derneği’nin her yıl geleneksel hale dönüşen “Viçeliler Buluşuyor “ gecesi hazırlıkları tüm hızı ile sürüyor.

Dernek Başkanı Erol Aykut’un vermiş olduğu bilgiye göre, 3 aydan beri titiz bir çalışma süreci geçirildiği ve Derneğin onlarca gençi üniversitede burs yolu ile okutmaya çalıştıklarını bu nedenle bu etkinlikten toplanacak yardımların gençlerin eğitiminde kullanılacağını ifade etti.

22 Mayıs Pazar gecesi düzenlenecek yemekli müzik eğlence programı İstanbul WOW Hotel’de gerçekleşecek.

Gecenin sunuculuğunu Vatan Şaşmaz’ın yapacağını , Volkan Konak ve Cengiz Kurtoğlu’nun Konser vereceğini söyleyen Aykut geceye tulum kemençe ve yöresel tüm güzellikleri yansıtacak bir organizasyona hazırlandıklarını, sürekli yapılamasa da yılda bir kez tüm Fındıklılı ve Karadenizli hemşerileriler ile buluşmayı sağlayacak muhteşem geceye herkesi davet ettiğini belirtti.

Dernek Başkanı Erol Aykut Ayrıca “İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu, İstanbul Vali Yardımcısı Ali Bakoğlu, İstanbul Emniyet Müdür Yardımcısı Özcan Yalçın ve daha birçok değerli işadamı, bürokrat ve siyaset adamının katılımıyla gerçekleşecek olan gece, Fındıklı kültürüne katkı sağlamayı kendisine ilke edinmiş Fındıklı (Viçe) Kültür Ve Dayanışma Derneği’nin kuruluş amaçları doğrultusunda attığı en özel etkinliklerden biri olacaktır.” Dedi.

Bilet Temini için

0216.518 0053

 

Etkinlik yapılacak yer

Tarih: 22.Mayıs.2011 Pazar

Saat: 19:00 – 24:00

WOW OTEL İSTANBUL

İstanbul Dünya Ticaret Merkezi 
Yeşilköy / İstanbul 
Tel: 0212 468 50 00

Güncelleme Tarihi: 18 Mayıs 2011, 20:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73