banner72

Yenimahalle İ.Ö.O'ndan Kaynaşma Yemeği

Yenimahalle İlköğretim Okulu Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri ile okulun öğretmenleri Artvin Öğretmenevi´nde yemekli bir toplantı da bir araya geldi.

Yenimahalle İ.Ö.O'ndan Kaynaşma Yemeği
Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyelerinin Okul Müdürlüğü ile diyaloga girerek organize ettiği yemeğe Okul Aile Birliği Başkanı Turan Aksakal ve eşi, Başkan Yardımcısı Işıl Alkan ve Eşi, Yönetim Kurulu Üyelerinden Cihan Bey ve Eşi, Yüksel Kartal ve Eşi, Işıl Alkan ve eşi ile Okul Müdürü Gürsel Seçkin ve Eşi, Öğretmenlerden Özcan Aras ve Eşi, Oğuzhan Altuntaş ve Eşi, Seyfettin Altıkulaç ve Eşi, Safiye Güler Genç ve Eşi, Sevinç Alkan ve Eşi, Mustafa Ali Kahraman, Hakan Aldırmaz ve Zeynep Yılmaz, memur Ayşe Yenigün ve Eşi katıldılar.
 
Çok sıcak ve neşeli bir ortamda geçen yemekte Okul Aile Birliğinin bundan sonraki çalışmaları hakkında planlanan çalışmalar gözden geçirildi. Okul Aile Birliği Başkanı Öğr.Gör. Turan Aksakal, yönetim kurulu olarak mayıs ayı içinde Yenimahalle İlköğretim Okulu öğrencileri, velileri ve öğretmenleri ile bir bütün olarak Kafkasör Mesire yerinde piknik yapma, velileri de içine alacak şekilde yakın çevre gezileri yapma, okulda çeşitli sosyal faaliyetlere destek olma planlarının olduğunu ve bu planlarını gerçekleştirmekararında olduklarını ifade ettiler. Genel görüşmelerden sonra yemekte bir konuşma yapan Aksakal şu şekilde sözlerine devam etti. “ Yenimahalle İlköğretim Okulu Müdürü Gürsel Seçkin Beye ve tüm öğretmenlere, personele veliler olarak şükran borçluyuz. Çocuklarımızı okulumuza gönderirken içimiz çok rahat. Onların okulda her yönüyle dört dörtlük eğitim aldıklarını biliyoruz. Mütevazi şartlarda özel okul standartlarında öğrenim gören öğrencilerimizle öğretmenlerimiz çok yakınen ilgileniyorlar. Biz veliler olarak hepsine çok teşekkür ediyoruz. Ayrıca bu güzel gecede davetimizi kırmayarak yemeğe katılan herkese çok teşekkür ediyoruz. Bu bir başlangıçtır. Bundan sonraki yemekli toplantımızı Kafkasör´de mayıs ayı içinde tüm öğrencilerimizin, velilerimizin ve öğretmenlerimizin katılımı ile gerçekleştireceğiz. Buradan tüm öğrencilerimizi, velilerimizi ve öğretmenlerimizi bu yemeğe katılmaya davet ediyor, saygılarımı sunuyorum” . Okul Müdürü Gürsel Seçkin´de “Okul olarak başarımız herkesin malumudur. Amacımız bu başarı çıtasını aşağı düşürmeden artırarak devam ettirmektir. Bunu yapabilecek kapasitedeyiz. Sosyal faaliyetlerde de Okul Aile Birliğimiz her konuda bize yardımcı olmaktadırlar. Bu gece bu yemeğin organizesini yapan ve bizlere bu güzel geceyi yaşatan Okul Aile Birliğimiz Yönetim Kuruluna çok teşekkür ediyoruz.” Dedi.

Canlı müzik eşliğinde yenen yemek Yenimahalle İlköğretim Okulu Personeli ve Okul Aile Birliği Yönetim Kurulu üyeleri arasında kaynaşmanın artmasına vesile oldu. Yemeğe katılanlar birbirlerine bu yemekte birlikte olduklarından dolayı mutluluklarını dile getirerek bir sonraki yemekte görüşmeye söz vererek öğretmenevinden ayrıldılar

Kaynak : 08 Haber Merkezi


Güncelleme Tarihi: 24 Ocak 2010, 17:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73