banner72

Yeşil Sahalarda Kazandığı Parayı Arhavi'de Harcıyor

Türk Futbolunun Usta Ayaklarından Beşiktaş'ın Emektar Kaptanı İbrahim Üzülmez, İnşaat Sektörüne Hızlı Girdi.

Yeşil Sahalarda Kazandığı Parayı Arhavi'de Harcıyor

Türk futbolunun usta ayaklarından Beşiktaş'ın emektar kaptanı İbrahim Üzülmez, inşaat sektörüne hızlı girdi. Artvin'in Arhavi ilçesi Boğaziçi mahallesinde Kaprisre Deresi kenarında yaptığı 24 dairelik binayı tamamlayıp tüm daireleri satan Üzülmez, bu defa aynı yerde ikinci binasının inşaatına başladı.

Beşiktaş'ın başarılı kaptanı İbrahim Üzülmez, Arhavi'de 24 daire yapacak, daireleri müşterilerine 24 ayda teslim edecek. Üzülmez'in ikinci inşaatın temelini attığını öğrenen Arhavililer de apartmandan daire almak için şimdiden sıraya girdi.

Üzülmez İnşaat'ın Arhavi koordinatörü ve aynı zamanda Üzülmez'in de bacanağı olan Aytunç Köse, İbrahim Üzülmez'in Arhavi'yi çok sevdiğini vurgulayarak, şöyle konuştu;

"Buradaki insanların sıcakkanlılığı ve aydınlık yüzü sayesinde ilçemizde yatırım yapma kararı aldı ve ilk inşaatımızı taahhüt ettiğimiz gibi zamanında müşterilerimize teslim ettik. Şimdi ikinci binamızın temelini attık. Buradaki binadan daire satın alan müşterilerimize dairelerini 24 ayda teslim edeceğiz. İbrahim Bey burada kendine gösterilen bu ilgi devam ettikçe Arhavi'ye yatırım yapmaya da devam edeceğini her fırsatta bizlere ifade etti."

Güncelleme Tarihi: 29 Kasım 2010, 17:47
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner74

banner73